|
|
|
Нашi партнери |
Версія для друку 26 травня 2026
ЗМАГАЛИСЬ МОЛОДІ РАДІОСПОРТСМЕНИУ відповідності до календарного плану спортивних заходів на 2026 рік з 22 по 24 травня в місті Нетішин пройшов чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків. В змаганнях взяли участь понад ста юних радіоспортсменів з десяти регіонів України: Вінницької, Волинської, Донецької, Київської, Львівської, Хмельницької, Сумської, Рівненської, Чернігівської областей та міста Київ. Молоді радіоспортсмени змагались у вікових категоріях ЧЖ-12, ЧЖ-14, ЧЖ-16 років у вправі Спринт та вільного пошуку на діапазонах 3,5 та 144 МГЦ. За результатами трьохденної запеклої спортивної боротьби перше місце посіла команда міста Київ, яку склали вихованці ДЮСШ «Віраж», срібними призерами стали представники команди Вінницької області, за яку виступали спортсмени ДЮСШ №2 міста Вінниця, бронзу вибороли господарі змагань - юні радіоспортсмени Хмельниччини. Четвертими та п’ятими були збірні команд Волинської та Сумської областей відповідно. Чемпіонами у різних дисциплінах стали Осіюк Богдана, Островець Ніка – Волинська область; Ткачук Єлизавета, Тимощук Валентин, Бочарова Софія – Хмельницька область; Рябчун Єва, Шишка Нікіта, Женжера Роман, Лєбєдєва Марія, Костючок Мирослав – місто Київ; Кедь Марія, Чепкий Роман - Вінницька область; Газука Артем - Сумська область; Кривенда Злата - Київська область. Всі команди та призери і переможці нагороджені дипломами та медалями, а також цінними подарунками від спонсорів (Хмельницька АЕС). Хочеться подякувати за хорошу, злагоджену роботу суддівської колегії. Після юнацького чемпіонату була сформована збірна команда України для участі у чемпіонаті Світу, який пройде в Угорщині з 30 червня по 4 липня. Дякуємо силам оборони України за можливість взяти участь в спортивних змаганнях!Повернутися до списку |
|
ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України © 2007–2010 Всi права захищенi. |
|
|
|