UARU

Новини та події

17 червня 2026
СУДНОМОДЕЛЬНИЙ СПОРТ Є ФІЛОСОФІЄЮ МОГО ЖИТТЯ!
Так може оцінити своє спортивне довголіття керівник секції судномодельного спорту ДЮСТШ з автомотоспорту ДЕМІДЕНКО Сергій Степанович, який вже кілька десятиліть очолює спортивну секцію, створивши на її базі спортивний судномодельний клуб «Флагман». Директор ДЮСТШ з автомотоспорту ТСО України Валерій Білик стверджує, що це людина, яка завжди налаштована на максимальний результат в житті, тому і в спорті така ж філософія - і все це про Сергія Степановича, добре знаного Заслуженого тренера України. Вкотре підготовлена ним команда з 26 спортсменів - «флагманів» на чемпіонаті України з судномодельного спорту, що відбувся з 8 по 13 червня в місті Заліщики, Тернопільської області, показала чудовий результат. В активі спортсменів 10 золотих, 9 срібних та 8 бронзових нагород в особистому заліку, а в командному: серед дорослих – І-е місце, серед юніорів – друге. Вітаємо усю спортивну родину ДЮСТШ з автомотоспорту, яка своєю працею постійно підтримує спортивний рівень навчального закладу, міської організації та всього Товариства. Зичимо міцного здоров’я спортсменам, їхнім тренерам та подальших нових успіхів у спорті!
17 червня 2026
ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ!
15 червня 2026 року відійшов у вічність багаторічний директор Ніжинської зразкової автомобільної школи Товариства сприяння обороні України Чернігівської області Михайло Миколайович КОСТИРКО. Свій трудовий шлях в оборонному Товаристві Михайло Миколайович розпочав у жовтні 1973 року, у 27-річному віці, на посаді викладача Ніжинського автомотоклубу ДТСААФ. З 28 лютого 1979 року і до виходу на заслужений відпочинок у червні 2019 року був незмінним керівником навчального закладу. Під його керівництвом автомотоклуб пройшов значний шлях розвитку: з одноповерхових бараків переїхав до сучасного триповерхового приміщення, а до назви автомобільної школи було заслужено додано почесне звання «Зразкова», адже заклад справді став взірцем професійної підготовки та організації роботи. Разом із колективом Михайло Миколайович переживав роки злетів і випробувань, успіхів і труднощів, але завжди залишався відданим справі та людям, з якими працював. За багаторічну сумлінну працю він був удостоєний усіх найвищих нагород ДТСААФ і Товариства сприяння обороні України: отримав почесне звання «Ветеран Товариства», з гордістю носив Почесний знак ТСОУ. Неодноразово обирався делегатом з’їздів оборонного Товариства, входив до складу бюро Чернігівської обласної організації Товариства сприяння обороні України. Навіть після виходу на заслужений відпочинок Михайло Миколайович не втрачав зв’язку з колегами, завжди цікавився справами рідного колективу, охоче ділився досвідом та мудрими порадами з молодим поколінням. Його поради були виваженими, справедливими та щирими. Світла пам’ять про Михайла Миколайовича назавжди залишиться в серцях колег, учнів, друзів і всіх, хто мав честь працювати та спілкуватися з цією достойною людиною. Вічна пам’ять Вам, шановний Михайле Миколайовичу!
16 червня 2026
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ КОЛЕЗІ І ДРУГОВІ!
Правління Товариства сприяння обороні України з глибоким сумом сповіщає, що 16 червня 2026 року, на 72-му році життя, завершив свій земний шлях наш колега КРИВЧУН Анатолій Павлович. У 1997 році він розпочав працювати в Товаристві на посаді заступника директора Фастівської автомобільної школи ТСО України, 2015 року очолив створений на її базі автомобільно-дорожній технікум. За його керівництва технікум займав лідируючі позиції серед навчальних закладів Київської області та України. Ветеран Товариства з 2014 року, брав активну участь в громадській діяльності. Неодноразово обирався до складу керівних органів Київської обласної організації, Правління та Контрольно-Ревізійної комісії ТСО України. На всіх посадах вирізнявся надзвичайно відповідальним ставленням до виконання посадових обов’язків та громадських доручень, чуйним ставленням до колег та вихованців навчального закладу. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Анатолія Павловича, світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Спочивай з миром, дорогий друже і колего! Земля пухом і легких хмаринок!
16 червня 2026
КРАЩІ В УКРАЇНІ – ГІДНІ В ЄВРОПІ!
Так склався календар спортивних змагань з радіоспорту у 2026 році, що вони проходять практично щотижня: як всеукраїнські, так і європейські та світові. З 4 по 7 червня в Республіці Польща відбувся чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків. В цих важливих змаганнях взяла участь збірна команда України, до складу якої були включені і вихованці ДЮСШ з радіоспорту «Віраж»: Бабко Олена, Костючок Анатолій, Маринченко Марина, Шишка Нікіта та Костючок Мирослав. Заступник голови столичної організації ТСОУ Сергій Соловей повідомив, що київська п’ятірка «оборонців» добре постаралася, завоювавши дві золоті, чотири срібні та чотири бронзові медалі. З чим ми їх і вітаємо! А вже за кілька днів, з 11 по 14 червня, у Вінницькій області пройшов командний чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях, де столичні спортсмени ДЮСШ з радіоспорту «Віраж» вибороли перше місце, випередивши сильні команди з Волинської та Вінницької областей. І ось знову, за два тижні - з 1 по 5 липня - головний старт року, чемпіонат світу з радіоспорту серед юнаків в місті Веспрем, Республіка Угорщина, де планують виступити дев’ять вихованців столичного спортивного навчального закладу. Побажаємо нашим юним спортсменам проявити свої найкращі бійцівські та спортивні якості, пам’ятаючи, що вони представляють велику і незалежну Україну, яка виборює своє існування на полі бою з рашистськими загарбниками!
16 червня 2026
ЗМАГАЛИСЯ НАЙСИЛЬНІШІ СПОРТСМЕНИ…
У відповідності до календарного плану проведення спортивно-масових заходів на 2026 рік, чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях з 11 по 14 червня мав проходити в Рівненській області. Однак, з об’єктивних причин, спортивна першість відбулася на Вінниччині. В чемпіонаті взяли участь найсильніші спортсмени зі спортивної радіопеленгації, які виступали в різних вікових категоріях: ЧЖ-14, ЧЖ-16, ЧЖ-19, ЧЖ-20, ЧЖ-ветерани з десяти областей України. З перших днів змагань запекла спортивна боротьба в загально-командному заліку розгорнулась між збірними командами Вінницької, Волинської областей та міста Київ. Після двох днів стартів лідирували волинські радіоспортсмени, які в подальші два змагальні дні не втримали свої лідерські позиції та поступились спортсменам Києва. В результаті запеклої спортивної боротьби Перше місце в загальнокомандному заліку посіла столична команда, срібними призерами стали радіоспортсмени Волинської області, а бронза в здобутку господарів змагань - Вінницьких спортсменів. Чемпіонат України загалом пройшов в хорошій спортивній атмосфері, з цікавими дистанціями та у злагодженій роботі суддівської колегії. Як розповів голова Волинської обласної організації ТСОУ Анатолій Долинський, за результатами чотириденних спортивних змагань у команді Волині, яка сформована зі спортсменів Волинського ОСТК, здобули золото: Прокоп’юк Анастасія (Ж-19) - студентка ВНУ; Ярощук Ілля (Ч-19) - студент ЛНТУ; Іщук Вікторія (Ж-19) - студентка ВНУ; Осіюк Богдана (Ж-16) - учениця ліцею №9; Гупало Ольга (Ж-20). Срібло вибороли Іщук Владислав (Ч-20), Новак Данило (Ч-19) - студент ЛНТУ, Мельник Христина (Ж-20). Бронзу отримали Моружко Дарина (Ж-19) - учениця ліцею №21; Нестеровський Назар (Ч-16) -учень ліцею №1; Мар’ян Олександр (Ч-16) - учень ліцею №5. Наразі радіоспортсмени Волинської області проводять підготовчу тренувальну роботу для подальших заключних стартів, які пройдуть в місті Біла Церква з 16 по 19 липня. Після них буде сформована національна збірна команда України зі спортивної радіопеленгації, яка візьме участь у чемпіонаті Європи в Румунії серед дорослих та юніорів з 19 по 23 серпня цього року. Дякуємо силам оборони України за можливість брати участь у спортивних змаганнях. СЛАВА УКРАЇНІ!

Фотогалерея

ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку