UARU

Версія для друку

Протокол Підсумків 58 Чемпіонату України з планерного спорту 2010 р.

В період з 12 по 24 червня 2010 року на аеродромі Воронів проводились планерні змагання «58 Відкритий Чемпіонат України з планерного спорту»

За період змагань було розіграно такі вправи:

Відкритий клас:
1. Воронів - Ківерці – Колки – Клевань – Воронів, гоночна вправа довжиною 223,5 км.
2. Воронів – Рокитне – Решуцьк – Кунев – Усово – Воронів, Гоночна вправа    довжиною 503,7 км.
3. Воронів- Звєрів–Рокитне–Семаковка–Воронів, Гоночна вправа довжиною 374,6 км.
4. Воронів-Зубковичі–Броникі–Воронів, Швидкісна вправа довжиною 144,2 275,5 км., час на виконання вправи – 2 години.
5. Воронів- Степань – Ізяслав– Воронів, Швидкісна вправа довжиною 157,1 315,6 км., час на виконання вправи – 2 години 30 хвилин.

Стандартний клас :
1. Воронів – Ківерці – Воронів, Гоночна вправа довжиною 178,2 км.
2. Воронів – Звєрів – Славута – Новоград – Воронів, Гоночна вправа довжиною 307,1 км.
3. Воронів – Звєрів – Волосковці – Новоград – Воронів, Гоночна вправа довжиною 301,2 км.
4. Воронів – Клевань – Ізяслав – Воронів, Швидкісна вправа довжиною 118,5 268,4 км., час на виконання вправи 2 години

В особистій першості прийняло участь 30 спортсмени, в тому числі  чоловіків - 25, жінок - 5. По спортивній класифікації: ЗМС України - 2, МСУМК - 3, МС України - 8, КМС України – 8, спортсменів 1 розряду – 7, МС Росії - 1.

В результаті розіграшу вправи №1 у відкритому класі 1 місце зайняв  МС Росії Боровик Віталій.
В результаті розіграшу вправи №2 у відкритому класі 1 місце зайняв  МС України Боровик Дмитро.
В результаті розіграшу вправи №3 у відкритому класі 1 місце зайняв  МСУМК Михайленко Олег.
В результаті розіграшу вправи №4 у відкритому класі 1 місце зайняв ЗМС України Гапанович Ігор.
В результаті розіграшу вправи №5 у відкритому класі 1 місце зайняв  МС України Талащук Роман.

В результаті розіграшу вправи №1,2 у стандартному класі 1 місце зайняв  МС України Бондарчук Олег.
В результаті розіграшу вправи №3 у стандартному класі 1 місце зайняв  МС України Твердохліб Сергій.
В результаті розіграшу вправи №4 у стандартному класі 1 місце зайняла  ЗМС України Топорова Валентина.

Абсолютним Чемпіоном у Відкритому класі став МСУМК Михайленко Олег.  Він нагороджується дипломом першого ступеня, золотою медаллю.

За друге місце в багатоборстві нагороджується  МС України  Боровик Дмитро дипломом другого ступеня, срібною медаллю.
    За третє місце в багатоборстві нагороджується  МСУМК  Ковальчук Микола дипломом третього ступеня, бронзовою медаллю.

Абсолютним Чемпіоном у Стандартному класі стала ЗМС України Топорова Валентина. Вона нагороджується дипломом першого ступеня, золотою медаллю.
За друге місце в багатоборстві нагороджується  МС України Бондарчук Олег дипломом другого ступеня, срібною медаллю.
За третє місце в багатоборстві нагороджується  МС України Волощук Лідія дипломом третього ступеня, бронзовою медаллю.

В розіграші командної першості приймало участь шість команд. Перше місце виборола перша команда Центрального аероклубу імені О.К. Антонова в складі: МСУ Боровик Д.В., МСУ Бондарчук О.Г, ЗМСУ Топорова В.М., – вона нагороджується перехідним Кубком Антонова О.К. та дипломом першого ступеня та кубком.

Друге місце посіла команда Рівненського АСК в складі: МСУМК Ковальчук М.І., КМСУ Мирко О.Г., МСУ Волощук Л.В., – вона нагороджується дипломом другого ступеня та кубком.

Третє місце посіла друга команда Центрального аероклубу імені О.К. Антонова в складі ЗМСУ Гапанович І.Б., КМСУ Моргун О.І., КМСУ Якимчук О.А., – вона нагороджується дипломом третього ступеня та кубком.

Кубком ім. Руденського Е.Г. за найбільшу швидкість, нагороджується МСР Боровик В.К.
Кубком ім.. Гончаренко В.В. за найкращий результат на найдовшому маршруті нагороджується МСУ Боровик Д.В.

За підсумками змагань спортсмени Василевський Р.О., Єфіменко Ю.А., Зінченко О.В., Квірікашвілі М.Ю., Музальов О.В., Попов М.В. виконали дистанційний норматив КМС України, спортсмен Деренько В.І. виконав швидкісний норматив КМС України, спортсмени Якимчук О.А. та Моргун О.І. виконали швидкісний норматив МС України.