ЧЕМПІОНАТ ГО «ТСО УКРАЇНИ» З СУДНОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

7-12 жовтня на базі водної станції Черкаської обласної організації проходив чемпіонат Товариства з судномодельного спорту моделей секції «S» (дорослі та юнаки). 11 жовтня в Черкасах відбувся чемпіонат України з судномодельного спорту в класах радіокерованих яхт. Заключний день змагань. Клас моделей F5-Е. Вітер північно-східний, 1-2 м/с. На старті шістнадцять спортсменів з Черкас, Миколаєва, Одеси, Києва. Слабкий вітер і плаваюча трава заважали спортсменам і загострювали боротьбу на дистанції. В підсумку після семи перегонів в заліку спортсменів перше місце виборов Коваль Дмитро (м. Черкаси, МС), друге - Каданцев Андрій (м. Черкаси, МСМК), третє - Коваль Андрій (м. Черкаси, МСМК). В заліку юніорів перше місце - Максимчук Єгор (м. Одеса), друге - Трегубенко Олександр (м .Миколаїв), третє - Нечаєв Денис (м. Черкаси). В командному заліку перемогу здобули спортсмени збірної команди Черкаської області, другими стали спортсмени Одеської області, третіми - команда СЮТ з Миколаєва.