РАДІОПЕЛЕНГАТОРИ ТОВАРИСТВА ЗБИРАЮТЬ ЗОЛОТО…

(11 вересня 2019 р.) Впевнено крокують переможними стежками 2019-го року спортсмени-радіопеленгатори Товариства. 11-14 липня у місті Приморсько (Болгарія) відбувся Кубок світу з спортивної радіопеленгації. Від ТСО України взяли участь 52 спортсмени, які вибороли 22 золотих, 14 срібних та 11 бронзових медалей. Серед представників 12 країн, які прибули на змагання, наша команда зайняла перше загальнокомандне місце. Відзначилися спортсмени Іванько Олексій, Штанько Сергій (Донецька область), Марчук Олександр, Колодяжний Василь, Зеленскій Сергій (Вінницька), Чумак Дмитро, Іванчихін Микола, Гнідов Володимир, Пархоменко Олександра, Фурса Олена (м. Київ), Фурса Олег (Київська).

На ІІІ-му юнацькому  чемпіонаті світу в м. Вінниці наша збірна завоювала 11 золотих, 7 срібних та 7 бронзових медалей і зайняла перше загальнокомандне місце серед представників 14 країн. Всі члени збірної команди України - Ляхович Володимир (Вінниця), Редька Єгор (Суми), Петровська Олена (Хмельницьк), Лотоцька Аліна (Волинь) - вибороли медалі різного ґатунку.

На чемпіонаті Європи, що проходив в м. Рогла (Словенія) наша збірна завоювала 13 золотих, 12 срібних та 9 бронзових медалей, посівши  третє загальнокомандне місце серед команд 20 країн.

За півроку 2019-го наші спортсмени вибороли 47 золотих, 33 срібних та 27 бронзових медалей.