ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

ЧЕМПІОНАТ  УКРАЇНИ  ЗІ  СПОРТИВНОЇ  РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

(4 травня 2018 р.) З 28 квітня по 1 травня в Сумах проходив чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації (дорослі, юніори, юнаки) на подовжених дистанціях. У загальнокомандному заліку Сумська область посіла друге місце, поступившись спортсменам з м. Києва, на третьому місті Вінницька обл.

Ці змагання були відбірковими до складу національної збірної команди України, яка візьме участь у чемпіонаті Світу в Кореї  та юнацькому чемпіонаті Світу в Чехії.

У змаганнях брали участь більше 150 спортсменів з усіх областей України. 9 заслужених майстрів спорту України та 11  майстрів спорту України міжнародного класу.

Учасники змагалися в особистому та командному заліку у чотирьох видах програми: радіоорієнтування, спринт та дві класичні дистанції 144 МГц та 3,5 МГц.