ДЯКУЄМО ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ЧЕМПІОНАТУ!

(4 травня 2018 р.) На базі Волинської обласної організації ГО «ТСО України» 13-15 квітня відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації. Головні події чемпіонату відбувалися в навколишніх лісах біля міста Луцька, де проводилися змагання у трьох вправах - в діапазоні 3,5 МГц, 144 МГц та "спринт" серед юнаків Ж/Ч-12, Ж/Ч-14, Ж/Ч-16.

Лотоцька Аліна, Молочко Олександра, Редька Єгор, Денисенко Дмитро стали переможцями у своїх вікових групах, а Петровська Олена, Гупало Ольга, Мальований Артем вибороли срібну нагороду. Владімірова Віра, Новак Ольга, Безверхній Євген стали третіми.

Чемпіонат зібрав понад сотню найсильніших спортсменів зі спортивної радіопеленгації з усіх куточків нашої країни. Цей чемпіонат став відбірковим стартом перед чемпіонатом Європи серед юнаків, який буде проходити в Чехії.

За підсумками змагань найсильнішою стала команда Сумської області, другою була команда м. Києва, Вінницька область посіла третє місце.

Дякуємо організатору проведення змагань Долинському  Анатолію Євгеновичу- голові Відокремленого підрозділу ТСО України!