ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІ СТРІЛЬЦІ ЯК ЗАВЖДИ – НА ВИСОТІ!

(29 січня 2018 р.) 15-21січня у Львові пройшов відкритий зимовий чемпіонат України з кульової стрільби. Незважаючи на те, що стрільці Івано-Франківської області виступали з чужою зброєю, вони спромоглися показати достойні результати.

В олімпійській вправі ПП3 (пневматичний пістолет, жінки), яка  з цього року прирівняна до чоловічої вправи - кількість залікових пострілів збільшена з 40 до 60, наші дівчата продемонстрували спортивний характер та самовіддачу. В умовах високої конкуренції команда в складі мсмк Білецької Лілії, мс Бойчук Марти та кмс Ходоровської Сніжани посіла ІІІ місце. Бойчук Марта та Білецька Ліля показали результат у кваліфікації змагань по 566 очок. Це дозволило їм потрапити до фіналу змагань, де зустрілися 60 кращих стрільців України з даної вправи. Нажаль, у фінальній напруженій боротьбі франківчанкам трішки не вистачило до п’єдесталу пошани - посіли ІV та VI місця. У вправі МП5 із представниць Івано-Франківської області  найвлучнішою була Бойчук Марта, яка вибила 566 очок. Лише чотирьох очок не вистачило їй до медалей.  В останній день змагань Ворона Денис у вправі МП10 посів ІІІ місце з результатом 562 очка.