МАРКО ЛЕВІШИН – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

(10 жовтня 2017 р.) Вихованець секції спідвею, що діє в обласному спортивно-технічному клубі Рівненської обласної організації ТСО України, Марко Левішин став переможцем другого етапу Кубку МАСЕК, який відбувся в Браїлі (Румунія). Тим самим юний рівнянин очолив класифікацію турніру, заключні етапи якого пройдуть в чеському Пардубіце (14 жовтня) і польському Гожуві (15 жовтня).

Друге місце на румунському етапі здобув чинний володар Кубка - болгарин Мілен Манєв, а замкнув трійку призерів словак Патрік Бурі. Ще один рівнянин, Віталій Лисак, фінішував на етапі восьмим, а представник Львівщини Назар Федорчук - п'ятим.

При Рівненському обласному спортивно-технічному клубі ТСО України, як повідомив наш кореспондент Василь Рудика, створена дитячо-юнацька секція спідвею та придбано десять мотоциклів для тренувань. Марко Левішин – один із перших вихованців секції, а нині тут тренується також його 8-річний брат Макар.

- Цього року вперше групу поповнили дівчата, - розповідає керівник дитячо-юнацької секції спідвею, директор Рівненського обласного спортивно-технічного клубу ТСО України Микола Косинський.

Змагання Кубку МАСЕК зараховуються в особисті рейтинги спортсменів та дають можливість показати себе на зарубіжних стартах, тож гонщик Марко Левішин вкотре матиме нагоду підтвердити високий рівень підготовки спідвеїстів у Рівному. Загалом на розвиток спідвею цьогоріч обласна рада виділила 600 тисяч гривень. Ці кошти передбачені на участь спортсменів у навчальних тренуваннях, змаганнях та на поліпшення матеріально-технічної бази.