ОБОРОНЦІ-АВІАМОДЕЛІСТИ ДОНЕЧЧИНИ ОДНІ З НАЙКРАЩИХ

З 7 по 10 липня в Києві на спорткомплексі «Чайка» відбувся чемпіонат України з авіамодельного спорту серед дорослих та юніорів. Учасники виступали з кордовими моделями класів F2A, F2B, F2C, F2D, F2I, F4B.

Донецьку область на змаганнях гідно представили віихованці Товариства сприяння обороні України тренера і голови МО ТСО України Павла Лобова зі Слов'янська. У юніорському заліку класу F4B перемогу здобув Сергій Скворцов, у класі F2B Владислав Суліман став бронзовим призером. У дорослому заліку (клас F4B) бронзову медаль отримав Руслан Прожога.

Усього на чемпіонаті виступили понад 100 спортсменів з 9 областей України.

Спортсмени-авіамоделісти Донецької області також вдало виступили на етапі Кубка світу, який відбувся у травні в столиці України, де Владислав Суліман посів перше місце в класі F2B.