24 травня 2023

ДЯКУЄМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ЗМАГАТИСЯ НА СПОРТИВНІЙ АРЕНІ!

В лісових масивах сіл Гаразджа та Воротнів з 19 по 21 травня відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків. Змагання проходили у вікових категоріях ЧЖ-12, ЧЖ-14 та ЧЖ-16 в трьох видах програми: спринт на діапазоні 3,5 МГЦ, класичні дистанції на діапазонах 3,5 та 144 МГЦ. В чемпіонаті взяли участь 75 спортсменів з міста Києва та восьми областей України: Вінницької, Волинської, Хмельницької, Рівненської, Сумської, Львівської, Донецької.

За результатами триденної запеклої спортивної боротьби в загальнокомандному заліку золото здобули представники Волинської області, срібло - за сумчанами, а бронза - в активі команди Хмельницької області. В особистому заліку чемпіонами по категоріях та видах програми стали Приємська Соломія, Прокоп’юк Анастасія, Осіюк Богдана, Іщук Вікторія та Мар’ян Олександр (Волинська область); Пересадько Анна, Газука Артем (Сумська область); Синявський Іван, Пастушок Анастасія (Хмельницька область); Пізюк Уляна, Богуславський Олександр, Гнатюк Олексій (Вінницька область); Мігачев Матвій (Львівська область); Безщасний Владислав (місто Київ). Всі чемпіони та призери чемпіонату України нагороджені дипломами та медалями, а команди – кубками. Щиро дякуємо нашим захисникам за можливість працювати, тренерам - за їхнє натхнення, спортсменам - за наполегливість, батькам - за довіру, а суддівській колегії - за злагоджену роботу!