3 квітня 2021

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ОДЕСІ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ОДЕСІ

13 березня в інституті права, економіки та міжнародних відносин Міжнародного гуманітарного університету пройшов день відкритих дверей. Одеський обласний стрілецько-спортивний клуб ТСО України взяв участь в цьому заході. Його представляли голова Приморської районної організації ТСО України Володимир Павловський; майстер спорту України, провідна спортсменка ООССК, випускниця МГУ Вікторія Павловська, заступник голови Приморської районної організації, інструктор Олег Денисов.


Між ООССК та ІПЕМВ МГУ в березні 2020 року був підписаний меморандум про співпрацю. Інструкторами клубу розроблена навчальна програма «Основи безпечної стрільби» для студентів ІПЕМВ МГУ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», «Право». На заняттях студенти практично удосконалюють свої навички з таких дисциплін як вогнева і тактико-спеціальна підготовка, надання домедичної допомоги.

Сьогодні представники стрілецького клубу ознайомили Президента Міжнародного гуманітарного університету, академіка НАПрН України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Сергія Ківалова, ректора навчального закладу, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України Костянтина  Громовенко, директора інституту права, економіки і міжнародних відносин, кандидата юридичних наук, доцента Яну Тицьку та всіх присутніх з частиною матеріально-технічного забезпечення, яке використовується під час навчання. Вони мали можливість ознайомитися з різними видами зброї та спорядження, з яким працюють студенти, і самим спробувати його в дії.


Повернутися до списку

ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.