8 листопада 2019

ЗБОРИ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ РАЙОНЦІ

ЗБОРИ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ РАЙОНЦІ

6 листопада відбулися звітно виборні збори Заставнівської районної організації ТСОУ, в яких взяли участь 19 делегатів. Присутні заслухали звіт голови осередку Гули Володимира Ярославовича про роботу за звітний період. Він доповів, що організація налічує 22 групи, в яких обліковуються 675 членів Товариства, організація плідно працювала над виконанням статутних завдань та підвищенням рівня військово-патріотичного виховання членів Товариства, населення та молоді, яка ґрунтується на героїчному минулому, бойових традиціях минулих та сьогоднішніх поколінь. Кращими в цій роботі були групи Заставнівської гімназії, Заставнівської, Кострижівської, Погорилівської та Вікнянської ЗОШ. Відзначено, що завдяки збільшенню обсягів підготовки робітничих професій, зокрема водіїв транспортних засобів, значно покращилось фінансове становище автошколи.


Роботу Правління Товариства сприяння обороні України на Заставнівщині одноголосно визнано задовільною. Делегати обрали новий склад  Правління. На першому засіданні Правління  обрано Раду Правління. Головою Заставнівської районної організації  вкотре став  Володимир Гула.  

У роботі зборів  взяв участь та виступив Кравченко Володимир Іванович - голова Чернівецької обласної організації ТСО України, який підкреслив важливу роль Товариства у військово-патріотичному вихованні молоді, побажав новообраному Правлінню та голові Заставнівської організації успіхів у подальшій роботі.


Повернутися до списку

ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.