8 листопада 2019

РОБОТУ ВИЗНАНО ЗАДОВІЛЬНОЮ!

РОБОТУ ВИЗНАНО ЗАДОВІЛЬНОЮ!

5 листопада в Новоселицькій районній організації ТСО України Чернівецької області відбулися чергові Загальні збори. В них взяли участь голова обласної організації ГО ТСОУ В.І. Кравченко, представники органів місцевої влади, спортивних організацій та освітяни району: методист РДА Горбатюк В.Т., заступник директора центру туризму Княгницький М.І., директор фізкультурно-оздоровчого клубу РПОК «Колос» Кіріл Г.В.


Учасники зборів заслухали звіт голови районної  організації  Товариства про діяльність Правління за період з 2014 по 2019 рік та завдання з подальшого удосконалення статутної діяльності. На зборах обговорювали питання виконання і дотримання Законів України та Указів Президента України щодо військово-патріотичного виховання молоді, відзначено активну участь районного осередку у проведенні військово-патріотичної грі «Джура», організації різноманітних спартакіад та конкурсів, які відіграють важливу роль у підготовці молодого покоління до служби в Збройних Силах України та сприяють патріотичному вихованню учнів.

Представники відділу освіти РДА дякували голові за активну участь і  фінансову допомогу в організації військово-патріотичного виховання учнівської молоді навчальних закладів району і за тісну співпрацю з викладачами предмету «Захист Вітчизни» району.

Головою районної організації одноголосно було обрано Хабулю Миколу Івановича. Делегати обрали новий склад Правління і Ради Правління. Більшістю голосів роботу Правління  визнано задовільною. 

 


Повернутися до списку

ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.