5 листопада 2019

ГОЛОВОЮ ТОВАРИСТВА НА СОКИРЯНЩИНІ ОБРАНО МИКОЛУ ЧЕБОТКОВА

ГОЛОВОЮ ТОВАРИСТВА НА СОКИРЯНЩИНІ ОБРАНО МИКОЛУ ЧЕБОТКОВА

За участю представників місцевої влади відбулись загальні збори Сокирянської районної організації ТСО України, в яких взяли участь 23 делегата з 25 обраних. Присутні заслухали звіт Правління про роботу з жовтня 2016 року по жовтень 2019 року. Виконуючий обов’язки голови Микола Чеботков доповів, що Сокирянська районна організація ТСО України налічує 17 груп, де обліковуються 486 членів Товариства.


За словами Миколи Юхимовича, у червні 2019 автошкола отримала сертифікат акредитації, який дозволяє наступні п’ять років займатися підготовкою водіїв категорій А1,А,В,С1,С,Д1,Д,ВЕ,СЕ з одночасним навчанням  297 спеціалістів. Це дає нам можливості покращити фінансове становище автошколи, а значить і залучати більше фінансів в розбудову і діяльність районної організації. У ході обговорення делегати вкотре констатували недостатню роботу і колишнього голови, і всього правління  щодо організації патріотичного виховання підростаючого покоління, відсутність матеріальної бази для організації навчального процесу у загальноосвітніх закладах. Попри це, протягом останніх двох років, завдяки відданості своїй справі викладачів  предмету захист Вітчизни, зокрема, Романюка Василя з Михалківського  НВК та  Володимира Мафтуляка з Шебутинецького опорного навчального закладу, збірній команді Сокирянскього району вдалося двічі поспіль стати переможцем спартакіади допризовної молоді в Чернівецькій області та  вдало представляти край на всеукраїнських змаганнях.

Більшістю голосів роботу Правління Товариства сприяння обороні України на Сокирянщині визнано задовільною. Делегати обрали новий склад Правління, яке на своєму першому засіданні доручило бути головою Сокирянської районної організації ТСО України Чеботкову Миколі  Юхимовичу. У роботі зборів брав участь Валерій Іліуц – начальник технічної служби і озброєння  Чернівецької обласної організації ТСО України.


Повернутися до списку

ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.