4 квітня 2017

НАВЧАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ З КОЗАКАМИ

НАВЧАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ З КОЗАКАМИ

У 2015 році на базі Миколаївської обласної організації ТСО України разом з Козацькою громадою Миколаївщини створено Навчальний центр підготовки територіальної оборони. До складу інструкторів центру увійшли висококваліфіковані майстри бойових мистецтв різних напрямків: рукопашний бій та бойова акробатика, ножовий бій та метання ножів, тактика бою та картографія, мінування та інші. Влітку 2015 року обласним військкоматом проводилися перші навчання територіальної оборони області з залученням козацьких інструкторів, які показали високій рівень підготовки новобранців. 18 та 19 березня 2017 року за ініціативи губернатора Миколаївської області Олексія Савченко на Ольшанському полігоні відбулися наступні навчання територіальної оборони, в яких брали участь представники всіх районів області. На запрошення обласного комісаріату Навчальний центр ГО «Миколаївська ОО ТСО України» знову взяв участь у навчаннях. Загалом більше 700 новобранців за два дні пройшли начальну підготовку у козацьких інструкторів з рукопашного бою та бойової акробатики, ножового бою та метання ножів.


Дуже важливим аспектом підготовки є вміння працювати як єдиний механізм. Саме цьому вмінню об’єднуватись, відчувати підтримку одне одного навчає козацька методика «Козацький ГРАЙ», яку впроваджують інструктори Бойового мистецтва України «СПАС рукопаш» - Щербаков Сергій Костянтинович та Риколенко Павло Павлович. Новобранці спробували себе в справжньому парному бою та у групових боях.

Для новобранця важливо навчитись виживати в складних бойових умовах - саме цьому навчає бойова акробатика, яку віртуозно демонстрували інструктори козаки-спасівці Ляшко Олег Іванович, Любвицький Роман Геннадійович.
Вміння користуватись холодною зброєю в умовах ведення бою в місті має велике значення. Козаки-інструктори спортивного клубу «Санрайс» - Хозяінов Григорій Борисович та Титовський Ігор Станіславович на високому рівні провели базове навчання з ножового бою.

Зняти постового без вогнепальної зброї допоможе вміння метати ножі. Цьому мистецтву навчали козаки-побратими з Херсону, інструктори бойового мистецтва «СПАС» Сінаєв Олег Едуардович та Запорожець Михайло Олексійович.

Представники козацьких громад багатьох районів взяли участь у навчанні та допомагали в організації таборування. Наприкінці заходу губернатор Олексій Савченко подякував за добру роботу та відмітив, що наші козаки завжди з нами! 


Повернутися до списку

ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.