UARU

Главная \ Новини та події

Новини та події

14 січня 2019
ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ТСО УКРАЇНИ – 65 РОКІВ!
ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ТСО УКРАЇНИ – 65 РОКІВ!
Час створення та становлення організації припав на не прості роки, але патріотизм і відданість своєму народу, світла ідея щасливого майбуття, прагнення жити і творити під мирним небом гуртували в її рядах впродовж десятиліть десятки тисяч людей. За масштабами історії 65 років – це лише мить її нестримного і невпинного плину, та для організації – це ціла віха, що увібрала у себе наполегливу та плідну працю кожного працівника, що вкладали у конкретні справи свою мудрість, виваженість та відповідальність за доручену справу. Ініціативність, наполегливість та завзяття – ось запорука майбутнього організації, її фінансової стабільності та якісного виконання наших статутних завдань.
9 січня 2019
КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОО ТСО УКРАЇНИ – 80 РОКІВ!
КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОО ТСО УКРАЇНИ – 80 РОКІВ!
10 січня виповнюється 80 років з офіційного дня заснування Кіровоградської обласної організації оборонного Товариства. Проте історія організацій-попередниць Товариства в нашому краї розпочалася дещо раніше.
9 січня 2019
ПОЧАВ РОБОТУ ЄДИНИЙ САЙТ "АВТОШКОЛИ ТСО УКРАЇНИ"
ПОЧАВ РОБОТУ ЄДИНИЙ САЙТ
В Товаристві сприяння обороні України розроблений, інтегрований в Інтернет та введений в роботу єдиний сайт «Автошколи ТСОУ».
29 грудня 2018
ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У МІСТІ ЛЕВА
ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У МІСТІ ЛЕВА
День святого Миколая Чудотворця 19 грудня, одне з найсвітліших і чарівних свят року, почався з добрих справ. Голова Львівської обласної організації ТСО України Василь Хамула разом з головним бухгалтером та помічниками, спільно з директором автомобільної школи ТСО України Андрієм Загайко відвідали солдатів в/ч А-3358 у місті Львові.
28 грудня 2018
ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ ДРУЗІ!
     ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ ДРУЗІ!
Ось і добігає кінця 2018 рік. Минулий рік був для нашого колективу складним випробуванням. Це, насамперед, формування діловитості й відповідальності в кожного члена колективу, прагнення зробити особистий внесок у спільну справу, аби примножити досягнуті здобутки. Приємно відзначити, що цей іспит в цілому успішно складено. Ми всіляко підтримуємо добрий імідж нашої організації – визнаного флагмана громадських організацій патріотичного спрямування. У нас склалися дієві стосунки, закріплені офійними договорами про співпрацю, з Міністерствами оборони, внутрішніх справ, освіти і науки, молоді та спорту, Міністерством у справах ветеранів, Генеральним штабом Збройних Сил України. Ми плідно співпрацюємо зі спортивними Федераціями, ветеранськими, молодіжними та іншими громадськими об'єднаннями. Наші досягнення зобов’язують кожного з нас примножувати зроблене, досягати кращих результатів у виконанні статутних завдань Товариства. Лідер завжди має бути попереду! Щиросердно вітаю з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим! Від щирого серця бажаю всім вам козацького здоров’я, витримки у наш нелегкий час розбудови демократичної України, добробуту! Нехай виправдаються всі ваші сподівання і надії на краще в Новому році, а на теренах нашої рідної України запанують довгоочікуваний мир і взаєморозуміння! З повагою Голова Товариства сприяння обороні України Сергій Кошин.
22 грудня 2018
СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ
СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ
Новорічне свято для дітей-сиріт та вихованців дитячих будинків, яке організували ГО «ТСО України» і Всеукраїнська громадська організація «Об'єднані війною. 90-й батальйон», відбулося в актовій залі столичного офісу Товариства. Його учасниками стали понад 70 маленьких українців, позбавлених родинних радощів, притаманних їхнім ровесникам. Для них накрили святкові столи з цукерками та іншими смаколиками. Самодіяльні молодіжні колективи столиці подарували дітям чудовий концерт. А насамкінець кожний малюк отримав новорічний подарунок. За відгуками малечі, цей захід неабияк їм сподобався.
22 грудня 2018
ПІДТРИМУЄМО РОЗВИТОК СПОРТУ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ!
ПІДТРИМУЄМО РОЗВИТОК СПОРТУ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ!
20 грудня в Міністерстві освіти і науки відбулася нарада з питань покращення роботи центрів позашкільного виховання учнівської молоді. Серед запрошених були представники профільних спортивних федерацій (радіоспорт, модельні види: судно, авто, авіа), представники Мінмолодьспорту, ГО «ТСО України», керівники обласних центрів технічної творчості МОНу.
22 грудня 2018
В ЗНАК ПОВАГИ ДО ГРОМАДИ
В ЗНАК ПОВАГИ ДО ГРОМАДИ
Наш позаштатний кореспондент Оксана Манько інформує, що за попередньою домовленістю з місцевими органами влади в особі мера міста Пирятина Рябоконя Олександра Петровича та настоятеля Свято-Вознесенської Церкви Ціко Миколи Даниловича виконуючий обов’язки директора Пирятинського районного спортивно-технічного клубу ТСО України Дев’янін Олег Васильович та голова Полтавської обласної організації ТСО України Василенко Василь Іванович, за сприяння Голови громадської організації «Товариство сприяння обороні України» Кошина Сергія Мефодійовича та підтримки Народного депутата України Кишкар Павла Миколайовича, 13 грудня передали Церковній громаді Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Пирятина списані будівельні матеріали, які залишилися після розборки технічного приміщення СТК. Завдяки цьому прихожани матимуть змогу покращити територію Свято-Вознесенської Церкви та отримати власне господарське приміщення.
21 грудня 2018
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЗБІР АВІАТОРІВ ТОВАРИСТВА
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЗБІР АВІАТОРІВ ТОВАРИСТВА
Відповідно до плану основних заходів ГО «ТСО України» 18-19 грудня відбувся щорічний навчально-методичний збір працівників управління авіації та авіаційних видів спорту і керівного складу авіаційних організацій, який відкрив голова ГО «ТСО України» Сергій Кошин.
20 грудня 2018
ВЧУСЬ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ!
ВЧУСЬ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ!
Під таким гаслом на базі Миколаївської ЗАШ ТСО України пройшов курс "Основи першої медичної допомоги (ОПМД), дії в екстремальних ситуаціях". Організатори - Благодійна організація «Волонтерський піст» (Ірина Абрамова, Батинська Олена), Всеукраїнське об’єднання «Патріот» (Ганна Майборода), ГО «Оберіг» (Ольга Малярчук) та ГО «ТСО України» (Юрій Шутяк, Андрій Анкоссі) - об’єднались для проведення безкоштовного навчального курсу з надання екстреної медичної допомоги. Адже надавати необхідну первинну допомогу постраждалим повинні вміти не тільки медичні працівники, але й кожна особа без медичної освіти, яка стала свідком нещасного випадку.
19 грудня 2018
ПРОДОВЖУЄМО НАВЧАННЯ ДОПРИЗОВНИКІВ!
ПРОДОВЖУЄМО НАВЧАННЯ ДОПРИЗОВНИКІВ!
На Волині продовжується співробітництво обласної організації з представниками громадських організацій з вдосконаленню форм і методів військово-патріотичного виховання молоді. В час коли на нашій території ведуться бойові дії, виконання статутних завдань нашого оборонного Товариства має в цьому питанні надзвичайну актуальність.
19 грудня 2018
ОБГОВОРИЛИ МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ І РОЗВИТКУ ВЕТЕРАНСЬКОГО РУХУ
ОБГОВОРИЛИ МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ І РОЗВИТКУ ВЕТЕРАНСЬКОГО РУХУ
Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз та Голова Товариства сприяння обороні України Сергій Кошин обговорили можливості співпраці і розвитку ветеранського руху на зустрічі, яка відбулась 18 грудня. Особливу увагу акцентували на питанні соціального захисту ветеранів АТО/OOC.
12 грудня 2018
НА ПОЛТАВЩИНІ ДІВЧАТА І ЖІНКИ ПРОВОДЯТЬ ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ
НА ПОЛТАВЩИНІ ДІВЧАТА І ЖІНКИ ПРОВОДЯТЬ ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ
До Дня Збройних Сил України на базі Медичного центру «Нові Санжари» за сприянням Управління у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації, керівника обласного військово-спортивного центру «Воїн» Олега Бариша, клубу юних десантників «Гвардії» та голови обласної організації ТСО України Василя Василенка, 8-9 грудня стартував дводенний обласний військово-патріотичний проект «Жіночий батальйон». Таку традицію започаткували з 2014 року.
10 грудня 2018
ЗАСІДАННЯ РАДИ ПРАВЛІННЯ ГО «ТСО УКРАЇНИ»
ЗАСІДАННЯ РАДИ ПРАВЛІННЯ ГО «ТСО УКРАЇНИ»
У відповідності до Перспективного плану 6 грудня у Києві відбулося чергове засідання Ради Правління ГО «ТСО України». Традиційно до роботи виборного керівного органу були запрошені голови Відокремлених підрозділів обласного рівня, керівники юридичних осіб, створених Товариством, начальники управлінь апарату Правління. Члени Ради обговорили і затвердили Перспективний план та основні напрямки діяльності на 2019 рік, календарний план спортивних заходів та порядок їхнього фінансового забезпечення. Присутні ознайомились з досвідом роботи по виконанню статутних напрямків діяльності Львівської та Волинської обласних організацій. Зі звітами про результати роботи за 9 місяців року та про перспективи розвитку очолюваних ними підприємств виступили Віктор Якимчук, Віктор Тімченко та Юрій Лобач. Після обговорення та внесення відповідних змін було затверджено Типове положення «Про клуб військово-патріотичного виховання молоді», угоду про співпрацю з ВГО «Українське Реєстрове Козацтво» та нову редакцію Статуту Центрального клубу собаківництва. Після обговорення низки практичних питань щодо фінансово-господарської діяльності Товариства та його підрозділів головуючий Сергій Кошин запропонував підключитися до Всеукраїнського флешмобу на підтримку наших військових моряків, незаконно затриманих силовиками російської федерації у нейтральних водах. Звернення розміщене у соціальних мережах інтернету.
6 грудня 2018
ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ ДРУЗІ!
      ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ ДРУЗІ!
6 грудня Україна відзначає День своєї армії. Сьогодні наші вояки виконують найважливішу місію в нашій державі – боронять свободу та суверенітет України від російського агресора. Безперечним є той факт, що саме завдяки їхній мужності, героїзму та самопожертві наша держава вистояла та зберегла свою незалежність. У запеклих боях на сході України народилась зовсім інша армія, яка відправила на звалище історії загарбницькі плани кремлівських окупантів, зупинила ворога та продовжує підтримувати стабільність уздовж лінії розмежування на Сході України. Оборонне Товариство України з перших днів свого заснування є надійним партнером української армії у справі підготовки спеціалістів з військово-технічних спеціальностей, військово-патріотичного виховання майбутніх захисників країни. Члени Товариства ведуть активну волонтерську діяльність, кращі наші представники зі зброєю в руках захищають наші кордони. Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України! Бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у перемогу! Слава Україні! Героям слава! Голова Товариства Сергій Кошин
3 грудня 2018
ЗБОРИ ДИРЕКТОРІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ЗБОРИ ДИРЕКТОРІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
28 листопада на базі Житомирської обласної організації, в конференцзалі готелю «Україна», проведено навчально-методичні збори з новопризначеними директорами навчальних закладів ТСО України. Голова Товариства Кошин С.М. наголосив на важливості тих напрямків статутної діяльності, за які відповідають директори навчальних закладів. Голова Житомирської обласної організації Ніколусь М.О. довів до присутніх інформацію про діяльність навчальних закладів області. Начальник управління внутрішнього аудиту та управління майном Конончук О.В. довів порядок обліку і використання будівель, майнових комплексів та земельних ділянок навчальних закладів. Начальник управління техніки, технічних засобів та зброї Кравчук В.Ю. розповів про порядок обліку та експлуатації техніки. Начальник управління координації діяльності навчальних закладів Сухарєв С.М. роз'яснив нормативно-правові акти та інші керівні документи, що регламентують діяльність навчальних закладів ТСОУ.
30 листопада 2018
ВШАНУВАЛИ ВОЛОНТЕРІВ
ВШАНУВАЛИ ВОЛОНТЕРІВ
Вчора, 29 листопада в приміщенні Чернігівського військово-історичного музею було урочисто відкрито експозицію до Міжнародного дня волонтера, який відзначається 5 грудня, повідомляє наш кореспондент Світлана Хропата.
27 листопада 2018
ВІДКРИТТЯ НОВОГО КЛУБУ СЛУЖБОВОГО СОБАКІВНИЦТВА В НІКОПОЛІ
ВІДКРИТТЯ НОВОГО КЛУБУ СЛУЖБОВОГО СОБАКІВНИЦТВА В НІКОПОЛІ
В Нікополі розпочинає роботу клуб службового собаківництва ТСО України під керівництвом Гребенюка С.І.
27 листопада 2018
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ГЛИБОЦЬКОЇ РО ТСО УКРАЇНИ
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ГЛИБОЦЬКОЇ РО ТСО УКРАЇНИ
Глибоцька районна організація ТСО України провела засідання Правління на базі місцевої автомобільної школи. Зі звітною доповіддю «Про підсумки діяльності організацій за 2017 рік» виступив голова осередку Ілля Гнатюк. В роботі керівного органу району взяли участь обласний очільник Товариства України Володимир Кравченко, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації Михайло Трошин, методист районного методичного центру Василь Швець.
27 листопада 2018
З ЮВІЛЕЄМ, МИКОЛАЇВЦІ!
З ЮВІЛЕЄМ, МИКОЛАЇВЦІ!
27 листопада відзначає 80-у річницю від дня заснування Миколаївська обласна організація Товариства сприяння обороні України. Курси снайперів, кулеметників, мінометників, винищувачів танків, мотоциклістів, водіїв, радистів, підривників, мінерів, навчання парашутистів та льотчиків, підготовка населення до протиповітряної та хімічної оборони, розмінування території області – неоціненний вклад оборонців миколаївщину в Перемогу. У Товаристві основними були гуртки по навчанню: молодших командирів артилерії, інструкторів по навчанню роботі зі станковими та ручними кулеметами, автоматників, снайперів, мінометників, стрільців, медсестер. Відновив роботу військово-морський клуб, де готували юних моряків, інструкторів військово-морської справи, мотористів, рульових та сигнальників. Клуб службового собаківництва також готував інструкторів. За 25 років відбулося багато змін в незалежній Україні. ГО «Миколаївська ОО ТСО України» зберегла та примножила матеріальну базу, має висококваліфікованих фахівців – керівників організацій, викладачів і майстрів виробничого навчання, тренерів, інструкторів. Багато з цих людей присвятили роботі в оборонному Товаристві значну частину свого життя. Сьогодні миколаївці успішно виконують свої статутні завдання. За останні 15 років підготовлено більше 155 тисяч осіб за 15-ма ліцензійними робітничими спеціальностями, водіїв автотранспортних засобів усіх категорій. Стабільно збільшують обсяги підготовки Баштанський, Новобузький Жовтневий РСТК, Миколаївська зразкова і Первомайська автомобільні школи. Широку підтримку знайшла ініціатива безкоштовного навчання водійській професії учасників АТО. Одним із пріоритетних завдань є підготовка призовників з військово-технічних спеціальностей. З вихованцями працюють інструктори з тактико-спеціальної підготовки, учасники АТО (ООС) Сергій Гуссіді, Володимир Мінаков, Сергій Параскун – справжні професіонали. Товариство співпрацює з волонтерськими громадськими організаціями та учасниками бойових дій в Афганістані, зоні АТО. Для виконання статутних завдань і забезпечення якісного навчального процесу Миколаївська обласна організація має у наявності 180 будівель, 150 навчальних класів, 192 одиниці транспортних засобів. Навчальні заклади успішно співпрацюють з обласною та районними службами зайнятості, за їх направленнями пройшли підготовку майже 1725 осіб. Співпраця з районними управліннями освіти дала можливість проводити навчання школярів 9-10 класів з робітничої професії водія категорій В та С. За 10 років отримали професію 3724 школяра. Для Збройних Сил України підготовлено 69 водіїв, отримали водійські посвідчення 184 учасники АТО. Навчальні заклади успішно пройшли державну акредитацію в ДСУ МВС, мають ліцензії Міністерства освіти і науки України по наданню навчальних послуг. 11 із 17 навчальних закладів пройшли атестацію Міносвіти. Активно ведеться військово-патріотична та спортивна робота. Розвиваються кульова стрільба, парашутний, авіамодельний, автомодельний, судомодельний та інші види спорту. Директори навчальних закладів сприяють виведенню навчального процесу на сучасний рівень – активно застосовують мультимедійні системи навчання, сертифіковані програми оволодіння знаннями. ГО «Миколаївська ОО ТСО України» вбачає своє громадське призначення в організації військово-патріотичного виховання молоді – покоління, готового захистити Вітчизну в разі потреби! Вітаю ветеранів, штатних працівників, активістів, всіх членів Товариства Миколаївської обласної організації з видатним ювілеєм, бажаю міцного здоров’я, миру і благополуччям вашим рідним і близьким, нових досягнень у виконанні статутних завдань та скорішої перемоги над ворогом! З повагою Голова Товариства Сергій Кошин.
ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку