UARU

Главная \ Новини та події

Новини та події

22 березня 2023
НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!
НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!
Кіровоградський авіаційний спортивний клуб ТСО України в якості волонтерської допомоги придбав та передав військовим квадракоптер DGI MAVIC 3 Fly More Combo. Подарунок передала в.о. голови Кіровоградського АСК ТСО України Остапенко О.М. Квадракоптер було придбано на замовлення підрозділу ЗСУ. Він має високу роздільну здатність, високу якість зображення в різних умовах освітлення. Встановлена на ньому апаратура дає змогу точно розпізнавати перешкоди в усіх напрямках і планувати безпечний маршрут польоту, оминаючи їх. А головне – БПЛА має систему, що запобігає його виявленню. Честь і шана нашим військовим! Нехай цей подарунок сприяє нашій Перемозі!
20 березня 2023
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ
На 77 році пішов із життя БІЛОУСОВ Сергій Михайлович. Майже 25 років очолював Луганську обласну організацію Товариства БІЛОУСОВ Сергій Михайлович. 3 дитячих років він мріяв стати підкорювачем пʼятого океану і наполегливо йшов досвоєї мети. 16-річним школярем прийшов до Луганського аероклубу ДТСААФ. Отримавши атестат зрілості, продовжував навчання в льотному закладі, суміщаючи його з роботою слюсарем-складальником на заводі ім. Пархоменка. По закінченні навчання в аероклубі молодого здібного пілота направляють до Костромского начального авіаційного центру ДТСААФ. Сергій добре засвоїв, справжнім бойовим льотчиком можна стати, лише отримавши надійні теоретичні та практичні знання. | ось позаду роки навчання в Тамбовському училищі льотчиків, Єйському вищому авіаційному училищі. І почалося нелегке сходження службовими східцями військового: грудень 1968 - льотчик-інструктор, 1971 - командир ланки, 1974 - комеска. 1979 року 33-річний офіцер обіймає відповідальну посаду заступника командира авіаполку. Росте і майстерність, набувається бойовий досвід, вражає навіть перелік літаків, пілотування якими освоїв Білоусов: Як-18, Л-29, МіГ-15 і МГ-17, Іл-28, Су-7Б, Су-7БКЛ, Су-17. Держава високо оцінила заслуги захисника ї мирного неба, присвоївши почесне звання «Заслужений Льотчик СРСР». В той час підготовці пілотів резерву надавалось важливе значення, найкращі офіцери бойової авіації направлялись з цією метою в ДТСААФ. В 1981 році Сергій Михайлович обіймає посаду заступника начальника Калужського УАЦ, а потім почергово очолює навчальні центри в Саранську і Ворошиловграді (Луганськ). Вжовтні 1989 року обирається головою Ворошиловградського (Луганського) обласного комітету ДТСААФ. За час роботи Сергій Михайлович здобув дуже велику повагу серед колег, підлеглих, друзів, мав авторитет як керівник на всіх рівнях. Висловлюємо слова скорботи та співчуття родині, рідним, близьким та друзям з непоправною втратою БІЛОУСОВА Сергія Михайлович. Вічна пам‘ять і царствіє небесне.
18 березня 2023
СПРИЯЮТЬ НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ!..
СПРИЯЮТЬ НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ!..
Волинська обласна організація Товариства сприяння обороні України зібрала 130 000 гривень для закупівлі автомобіля бійцям 14 ОМБр імені князя Романа Великого. Нагадаємо, що це далеко не перша патріотична акція наших колег, спрямована на підтримку захисників України. Слава Україні, Слава її Збройним! Честь і шана тим, хто активно сприяє наближенню нашої Перемоги!
17 березня 2023
ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ДВОЄБОРЦІ!
ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ДВОЄБОРЦІ!
10-11 березня, з нагоди Дня Національної гвардії України та пам'яті воїна-десантника Дениса Синюка, відбувся чемпіонат Полтавської області з військово-спортивних багатоборств в розділі "Бойове двоєборство". Турнір проводився серед дітей віком 6-7 та 8-9 років за підтримки "Спорт для всіх" м. Полтави і Полтавської ОО ТСО України. Як свідчить помічник голови обласної організації Олена Терехова, змагалися 135 учасників у складі 10 команд. Це вихованці військово-спортивного центру «Воїн», військової кафедри при Полтавській політехніці, ліцею №1 імені Котляревського, клубу юних десантників «Гвардія», спортклубів «Барс» та «Росомаха».
17 березня 2023
ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ!
ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ!
12 березня у місті Києві на картинговій трасі «Скі Мол» відбулися змагання 1-го етапу відкритого чемпіонату міста Києва серед членів Товариства сприяння обороні України та учнівської молоді столиці, присвячені Дню Українського добровольця. Організаторами виступили Київська міська організація ТСО України і Київська міська дитячо-юнацька спортивно-технічна школа з автомотоспорту. Як інформує заступник директора ДЮСТШ з автомотоспорту, суддя національної категорії Іван Кияниченко, в змаганнях взяли участь 35 спортсменів з п’яти організацій міста Києва: підлітковий спортивно-технічний клуб «Святошин» Святошинського району міста Києва, Київська міська дитячо-юнацька спортивно-технічна школа з автомотоспорту, навчально-виховний центр Солом’янського району міста Києва, Український державний центр позашкільної освіти МОН України, «Скі Мол Київ». В такій же послідовності і розподілилися зайняті в командному заліку місця. Змагання проводились у чотирьох вікових групах: діти 6-8 років, підлітки 9-11 років, юнаки 12-16 років, дорослі і старше 17 років. В окремому заліку виступали дівчата.
17 березня 2023
ПОБАЖАВ НЕ ЗДАВАТИ ДОСЯГНУТІ ПОЗИЦІЇ…
ПОБАЖАВ НЕ ЗДАВАТИ ДОСЯГНУТІ ПОЗИЦІЇ…
15 березня відбулося чергове засідання Ради Правління Рівненської обласної організації Товариства сприяння обороні України. До порядку денного засідання були внесені питання про підсумки фінансово-господарської діяльності підпорядкованих організацій, навчальних закладів та результати підготовки кадрів робітничих професій у 2022 році. У засіданні взяв участь Голова Товариства Кошин Сергій Мефодійович. Доповідачі відзначили, що всі підпорядковані організації спрацювали прибутково. Отриманий валовий доход від усіх видів діяльності перевищив показники 2021 року на 13%. Заплановані завдання по доходах виконані на 131,2%. Всі податки та збори за 2022 рік нараховано та сплачено до бюджету в терміни, передбачені чинним законодавством. Для забезпечення навчального процесу придбано 12 транспортних засобів різної модифікації. Значні кошти витрачені на придбання навчальними закладами різного роду комп’ютерної та господарської техніки (кондиціонери, генератори), заробітна плата в середньому по області зросла на 11,9 %.
16 березня 2023
ДОМОВИЛИСЬ… І ПОЧАЛИ СПІВПРАЦЮВАТИ!
ДОМОВИЛИСЬ… І ПОЧАЛИ СПІВПРАЦЮВАТИ!
12 березня в Кропивницькому, на базі Центру підготовки спеціальних розшукових собак Міського спортивного клубу при Кіровоградській обласній організації ГО «ТСО України», відбулася зустріч фахівців ТСО України з представниками міжнародної організації «Бджілка». Одним із напрямків роботи цієї організації є допомога сучасними технічними засобами для спасіння людей. В заході взяв участь голова філіалу Міжнародного благодійного фонду "Українська бджілка" Неділько Сергій Миколайович.
16 березня 2023
МОНІТОРИНГ ДІЯЛЬНОСТІ КОСІВСЬКОГО СТК
МОНІТОРИНГ ДІЯЛЬНОСТІ КОСІВСЬКОГО СТК
15 березня, згідно Перспективного плану на 2023 рік, комісія на чолі з головою Івано-Франківської обласної організації ГО «ТСО України» Дмитром Плешивенком здійснила моніторинг повсякденної діяльності, перевірку дотримання вимог Статуту Товариства, розпоряджень та наказів обласної організації, фінансової дисципліни та ведення бухгалтерського обліку Косівського спортивно-технічного клубу ТСО України.
16 березня 2023
НАВЧАЛИСЯ ОСВІТЯНИ МИКОЛАЇВЩИНИ
НАВЧАЛИСЯ ОСВІТЯНИ МИКОЛАЇВЩИНИ
16 березня заступник Голови Товариства з освітньої діяльності Сергій Сухарєв провів вебінар – методичне заняття з керівниками та викладачами навчальних закладів Миколаївської обласної організації ГО «ТСО України». Захід проведено в режимі онлайн з використанням засобів ZOOM. З привітанням та побажаннями успіхів в роботі вебінару до освітян Відокремленого підрозділу звернулася Перша заступниця Голови Надія Титенок. Вона відзначила, що миколаївці, незважаючи на всі труднощі, пов’язані з війною, впевнено і самовіддано виконують свої статутні завдання за всіма напрямками діяльності. Основною темою заходу визначено застосування у навчальному процесі можливостей навчального модулю сайту «Автошколи ТСО України» та використання інформаційних функцій сайту з метою збільшення обсягу набору слухачів у навчальні групи.
14 березня 2023
ЗМАГАННЯ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ СЕРЕД НАЙМОЛОДШИХ
ЗМАГАННЯ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ СЕРЕД НАЙМОЛОДШИХ
5 березня Олевська районна організація ТСО України Житомирської області провела змагання з вільної боротьби серед наймолодших спортсменів віком від шести до 12 років. Змагання проводились в приміщенні Олевського ліцею №1. В них взяли участь чотири команди у складі 60 хлопчаків з Олевської ДЮСШ: дві команди з міста Олевська, по одній із сіл Тепениця та Сущани. Були представлені вихованці тренерів Андрія Кострицького (с. Тепениця), Володимира Попкова (с. Сущани), Юрія Ямчинського (м. Олевськ), Миколи Закірова (м. Олевськ). Змагання проводились в 11-ти вагових категоріях, від 23 кг до 56 кг.
13 березня 2023
ВІТАЄМО ПОЛТАВСЬКИХ ОБОРОНЦІВ!
ВІТАЄМО ПОЛТАВСЬКИХ ОБОРОНЦІВ!
13 березня традиційно відзначає День створення Полтавська обласна організація Товариства сприяння обороні України. Ми вже звикли вважати наших полтавських колег зразком в організації національно-патріотичного виховання молоді. На високому рівні проводиться ця робота у Великобагачанській, Гребінківській, Зіньківський, Гадяцькій та Лохвицькій районних осередках. Вони є постійними учасниками таких масових заходів з військово-патріотичного вишколу молоді як «Захисник України», «Жіночий батальйон», «Заграва», «Юний десантник «Гвардія» та інше. Щорічно проводяться в кожному районі змагання учнівської молоді зі стрільби. Активно розвиваються всі види модельного спорту, автомобільний та картинг. В 20-ти навчальних закладах успішно готуються фахівці робітничих професій. За 30 років Незалежності тут підготовлено майже 200 тисяч осіб: 161 738 водіїв всіх категорій, 708 трактористів-машиністів, 66 операторів комп’ютерного набору тощо.
13 березня 2023
МІСЦЕ, ДЕ ПЛЕТУТЬ ПЕРЕМОГУ!
МІСЦЕ, ДЕ ПЛЕТУТЬ ПЕРЕМОГУ!
Скоро буде рік, як точиться війна, кожен день гинуть наші захисники, і кожен з нас повинен робити все, щоб захистити наших героїв, знайомих і рідних, тих, хто зараз відстоює наше життя. Робити маленькі і великі справи – щоб наблизити перемогу. На Сумщині працюють десятки волонтерських центрів, в яких плетуть маскувальні сітки, шкарпетки, шиють «кікімори». Один із таких центрів «Ми тут» працює і в Сумах. В його осередках працюють вчителі, бухгалтери, підприємці, інженери. Один із таких волонтерських підрозділів очолює дружина голови Сумської обласної організації ГО «ТСО України» Валентина Лобушко. Він має назву «Разом до Перемоги» і знаходиться у приміщенні колишнього ДТСААФ на вулиці Сумської Артбригади (20 років Перемоги).
13 березня 2023
ШАНОВНА ВАЛЕНТИНО МИКОЛАЇВНО!
ШАНОВНА ВАЛЕНТИНО МИКОЛАЇВНО!
Сьогодні, цього чудового весняного дня, коли пробуджується природа і хочеться мріяти тільки про все хороше, Ви відзначаєте свій ювілейний День народження. Наче одна мить пролетіла ця частина Вашого життя, але скільки залишилося спогадів, скільки ще лишається мрій і планів, які неодмінно треба запровадити в життя. Адже Ви з тієї чудової когорти людей, які озираються на прожиті роки лише для того, щоб, спираючись на отриманий досвід, будувати майбутнє. Майбутнє своє, своєї родини, своєї України! Так, своєї України! Хоча Ви й народилися в далекому Калінінграді, дитинство провели на Смоленщині, навчалися у виші на берегах Неви, але справжньою батьківщиною для Вас стала саме ця чарівна частинка земної кулі. Саме в українському небі, виступаючи під прапорами Київського аероклубу, виконали Ви норматив майстра спорту, у 1987 році підняли його до рівня міжнародного класу. А на початку дев’яностих колеги привітали Вас з найвищим спортивним званням – Заслужений майстер спорту України. Саме тут Ви стали щасливою мамою, знайшли безліч вірних і безкорисливих друзів. Абсолютна чемпіонка СРСР, авторка двох всесоюзних і кількох республіканських рекордів, багаторічна учасниця збірної Радянського Союзу, провівши тисячі годин в кабіні планера, Ви й сьогодні залишаєтесь в строю. Ваш минулорічний виступ у 11-му чемпіонаті світу з планерного спорту серед жінок у Великій Британії, де Ви перемогли в одній із вправ, тому красномовне свідчення. Від імені Правління, всього багатотисячного колективу Товариства сприяння обороні України, висловлюю Вам, шановна Валентино Миколаївно, безмежну повагу і щиру вдячність за все, що Ви зробили і, впевнений, ще багато корисного зробите для нашого оборонного Товариства. Льотного Вам довголіття, оптимізму і порадіти онукам, якими неодмінно обдарує Вас коханий синочок Юрчик. З повагою Голова Товариства Сергій Кошин
10 березня 2023
ТОВАРИСТВО УСПІШНО ВИКОНУЄ СВОЇ СТАТУТНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ!
ТОВАРИСТВО УСПІШНО ВИКОНУЄ СВОЇ СТАТУТНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ!
9 березня в Києві відбулося розширене засідання Ради Правління, на яке були запрошені голови Відокремлених підрозділів, голова КРК, начальники управлінь апарату Правління. Члени Ради заслухали і схвалили звіт Голови Товариства Сергія Кошина про діяльність по виконанню статутних завдань у 2022 році, з яким він має виступити на черговому засіданні Правління ТСО України 23 березня. Про підсумки національно-патріотичного виховання молоді, спортивної роботи доповіла перший заступник Голови Товариства Надія Титенок. Зокрема, зазначила, що навіть в умовах розв’язаної РФ війни, яка не дозволяє нам в повному обсязі виконувати статутні завдання, керівники організацій не припинили своєї діяльності. На конкретних прикладах показала наскільки патріотичні члени ТСО України, все наше Товариство. Відмітила в тому числі Закарпатську, Волинську, Житомирську, Кіровоградську, Львівську, Полтавську, Рівненську, Хмельницьку обласні організації. Надія Мустафаївна відзначила за підсумками спортивної роботи Київську міську, Волинську та Сумську обласні організації, спортсмени яких здобули нагороди з радіоспорту, автомоделізму, судномоделізму, кульової та пневматичної стрільби.
10 березня 2023
ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ ВАСИЛЬОВИЧУ!
ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ ВАСИЛЬОВИЧУ!
Сьогодні, в ювілейний День свого народження, Ви мимоволі озираєтеся на прожиті Вами роки, аналізуєте їх і розмірковуєте над сенсом життя. Так сталося, що вибрали Ви собі нелегку, але таку потрібну в будь-якому суспільстві, в будь-які часи професію. Інженерами людських душ звикли називати Ваших колег. Людей, які за своїм призванням, покликом душі вміють вислухати людину, порадити, допомогти, наставити на путь істини. Тим більше в армійському середовищі, яке саме по собі є нелегким випробуванням для молодих людей, волею держави на певний час відірваних від звичного укладу життя. Закінчивши Ризьке військово-політичне училище, Ви тривалий час служили на Байконурі, а з 1993 року вступили до лав Збройних Сил України. Навіть змінивши однострій офіцера повітряно-десантних військ на цивільний костюм, Ви залишилися в строю. Майже два десятки років Ви працюєте в Житомирській обласній організації Товариства сприяння обороні України. Інструктор, начальник відділу, заступник голови. А з березня 2020 року – голова Відокремленого підрозділу обласного рівня. І на всіх цих посадах Ви бачили в своїх колегах, підлеглих насамперед живу людину з усіма її проблемами, недоліками. Ви вмієте побачити в людині її найкращі риси і допомагаєте їй повністю розкрити їх у своїй роботі. Ось чому Ваш колектив відверто можна називати однодумцями, де всі виконують свої обов’язки не за страх, а за совість. І в цьому головна причина всіх досягнень Житомирських оборонців! Від імені Правління Товариства вітаю Вас, Олександре Васильовичу, з видатною датою у Вашому житті. Бажаю ще довгих і плідних років роботи на благо Товариства і всієї України, миру і благополуччя Вашій великій родині. Горджуся, що ми працюємо з Вами в одній команді! Зі щирою повагою Голова Товариства Сергій Кошин
4 березня 2023
БЕРНАР-АНРІ ЛЕВІ ВІРИТЬ, ЩО УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!
БЕРНАР-АНРІ  ЛЕВІ ВІРИТЬ, ЩО УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!
У Києві відбулася прем'єра документальної стрічки французького режисера, філософа та драматурга Бернара-Анрі Леві "Слава Україні!". Французький режисер запросив глядачів у подорож Бучею, Харковом, Ізюмом, показуючи матеріальні та ментальні наслідки російських ударів. Очільник Міноборони Олексій Резніков наголосив, що фільм не лише стимулюватиме надання військової допомоги Україні, а й боротиметься із "синдромом втомленості" від війни. На його думку, головна мета стрічки - розповісти всьому світові з яким ворогом стикнулася Україна і яких втрат зазнала - та попри все продовжує боротися. Резніков підкреслив, що Леві вірить у перемогу України та прагне донести всьому світові, що Україна переможе. На презентацію фільму був запрошений директор Жовтневого РСТ Запорізької обласної організації ТСО України, який проходить службу у військовій частині, про яку розповідається в кінострічці.
3 березня 2023
ІВАНО-ФРАНКІВЩИНА ПІДСУМОВУЄ
ІВАНО-ФРАНКІВЩИНА ПІДСУМОВУЄ
2 березня в Івано-Франківську відбулося засідання Ради Правління обласної організації ТСО України з підведення підсумків роботи за 2022 рік. До обговорення питань порядку денного були запрошені заступник голови контрольно-ревізійної комісії та директори навчальних закладів. Голова обласної організації Дмитро ПЛЕШИВЕНКО звітував про свою діяльність по виконанню статутних завдань. Він акцентував увагу на національно-патріотичному вихованні молоді, індивідуально-виховній роботі з членами Товариства та подальшому розвитку спортивного напрямку. Учасники засідання обговорили шляхи приведення структур Відокремлених підрозділів районного рівня у відповідність до зміни адміністративно-територіального устрою держави. Заступник голови Сергій КАЛІФІЦЬКИЙ проінформував про досягнення та недоліки у підготовці кадрів, звернув увагу на активізацію роботи з використання сайту «Автошколи ТСО України», запропонував шляхи покращення роботи навчальних закладів. Про підсумки фінансово-економічної роботи за 2022 рік доповіла головна бухгалтерка Людмила ХАЙЛЕНКО, яка звернула увагу керівників навчальних закладів на дотримання фінансової дисципліни, недопущення заборгованості по відрахуваннях, своєчасне погашення зобов’язань перед бюджетом і держаними фондами, на рентабельність та прибутковість організацій. Заслухали директора Рогатинського СТК Михайла ПИТАКА про його діяльність з підтримання та розвитку навчально-матеріальної бази клубу. Члени Ради Правління надали йому слушні рекомендації щодо покращення роботи. За підсумками роботи навчальних закладів за 2022 рік Перехідними Кубками, дипломами першого ступеню були нагороджені Городенківський СТК та Коломийська АШ, а директори Андрій МАНДИЧ і Олег ЗАХАРУК – грамотами та грошовими преміями. Заохочені були також Верховинський СТК, Коломийський СТК, Калуська АШ, Бурштинська АШ, які зайняли призові місця, та їхні керівники Василь СКИДАН, Василь ФЕСЮК, Зіновій КУЗЬ і Анатолій КУЧИНСЬКИЙ.
2 березня 2023
ДРІБНИЦЯ… АЛЕ ПРИЄМНО
ДРІБНИЦЯ… АЛЕ ПРИЄМНО
Напевно, вже нікому не треба доводити, що нашу боротьбу проти агресивної раші підтримує практично все цивілізоване людство. Хто зброєю, хто гуманітарною допомогою. А хто і просто «незлим, тихим словом». А моральна підтримка інколи не менш важлива, ніж щедра матеріальна. Наші планеристки минулого року вдало виступили на жіночому чемпіонаті світу у Великобританії. У небі Франції не довелося. Як то кажуть, все ще попереду. Але наші колеги про нас знають, пам’ятають і підтримують. Відомчий журнал Федерації планерного спорту Франції «Vol еn Planeur» надрукував календар 2023 року, прикрасивши його державним Прапором України. Дрібниця, здавалося б, а приємно! Дякуємо за підтримку і порозуміння, дорогі французькі друзі! Ми раді будемо розділити небо вільної і мирної України в наших спільних польотах!
27 лютого 2023
ВІТАЄМО ОБОРОНЦІВ СЛОБОЖАНЩИНИ!
ВІТАЄМО ОБОРОНЦІВ СЛОБОЖАНЩИНИ!
Сьогодні відзначає День заснування Харківська обласна організація Товариства сприяння обороні України. Важко переоцінити той внесок, який зробили оборонці цього могутнього промислового регіону в підготовку фахівців для Збройних Сил та економіки України, реалізацію статутних завдань з військово-патріотичного виховання та спортивно-масової роботи. Спортсмени Товариства успішно виступали на Всеукраїнських, Європейських та світових змаганнях, тисячі молодих людей були залучені до занять технічними та прикладними видами спорту. За роки Незалежності нормативи кандидата в майстри спорту виконали 50 спортсменів-картингістів, 40 авіамоделістів, 19 парашутистів, 10 радіопеленгаторів, 7 судномоделістів, 25 автомоделістів, 10 радіомоделістів і 20 у підводному спорті. Гордістю не тільки Харківських оборонців, а й усього Товариства по праву є аероклуб імені В.С. Гризодубової. Відомий він не тільки тим, що активно залучав до масового авіаційного спорту молодь області. Більше тисячі курсантів ХУПС ЗСУ ім. І. Кожедуба навчалися під орудою інструкторів аероклубу за програмою початкової льотної підготовки на літаках, понад 300 майбутніх пілотів отримали посвяту у вертольотчики. Навчальні заклади Товариства області підготували більше ста тисяч фахівців, понад 10 000 призовників отримали військові спеціальності.
27 лютого 2023
ВІТАЄМО ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ОБЛАСНУ!
ВІТАЄМО ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ОБЛАСНУ!
27 лютого відзначають День заснування свого обласного осередку члени Товариства сприяння оборони України Дніпропетровщини, одного з потужних промислових та сільськогосподарських регіонів країни. Підприємства та організації області завжди потребували підготовлених кадрів масових робітничих професій, тисячі мешканців краю жадали отримати навички водіння автотранспортними засобами. Тому навчальні заклади обласної організації ТСО України взяли на себе значний обсяг цієї роботи. Радіотехнічна та вісім автомобільних шкіл, 18 СТК за роки Незалежності дали для економіки краю біля 70 тисяч фахівців, підготували близько 400 тисяч водіїв різних категорій. Не забували тут і про розвиток спорту. Починаючи з 1991 року тренери та спортивні інструктори Відокремленого підрозділу виховали 96 майстрів спорту міжнародного класу, 721 майстра та 1401 кандидата в майстри спорту України. Не забували тут і про національно-патріотичне виховання.
ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку