UARU

Главная \ Новини та події

Новини та події

7 грудня 2022
НАГОРОДЖЕННЯ ГЕРОЯ ГОРОДЕНКІВЩИНИ
НАГОРОДЖЕННЯ ГЕРОЯ ГОРОДЕНКІВЩИНИ
5 грудня в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні відбулося нагородження учасника бойових дій, заступника директора Городенківського СТК ТСО України Мандича Петра Івановича «Почесним знаком ТСО України». Петро Іванович отримав унаслідок танкового обстрілу під Бахмутом 7 листопада важку мінно-вибухову травму. Впродовж перших тижнів лікування переніс чотири непростих операції – дві в Краматорську та дві в Івано-Франківську. Наразі він продовжує відновлюватися в обласній клінічній лікарні. Попереду чекають ще кілька місяців реабілітації, але є сподівання, що найстрашніше вже позаду.
6 грудня 2022
ЗЕМЛЯКИ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ ПРАЦЮЮТЬ НА ПЕРЕМОГУ!
ЗЕМЛЯКИ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ ПРАЦЮЮТЬ НА ПЕРЕМОГУ!
Підрозділи Черкаської обласної організації знаходяться на значній відстані від району бойових дій. Але й тут люди не розслабляються, пам’ятають, що Перемогу здобувають лише спільними зусиллями. Навчальні заклади області передали Збройним Силам України 11 одиниць автомобільної техніки, зібрано і перераховано понад 80 000 гривень. За час військової агресії підготовлено 2420 спеціалістів, а також 103 особи за державною програмою соціальної та трудової адаптації воїнів АТО. На замовлення командування військовослужбовці проходять безкоштовну підготовку та перепідготовку. Налагоджена взаємодія з військкоматами та військово-цивільними адміністраціями у зоні відповідальності навчальних закладів щодо забезпечення блок-постів всім необхідним. Виділяється автотранспорт для збору продуктів та доставки їх до місць призначення.
6 грудня 2022
З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
       З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
Щорічно 6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято було встановлено постановою Верховної Ради України від 1993 року в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України». Збройні сили України - це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України. Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України є Президент України. Безпосереднє керівництво Збройними силами України в мирний та воєнний час здійснює Головнокомандувач Збройних Сил України. Міністерство оборони України, у підпорядкуванні якого перебувають Збройні сили України, бере участь у реалізації державної політики з питань оборони і військового будівництва, координує діяльність державних органів та органів місцевого самоврядування з підготовки держави до оборони, аналізує воєнно-політичну обстановку, визначає рівень воєнної загрози національній безпеці України, забезпечує функціонування Збройних сил та їх готовність до виконання покладених на них функцій і завдань. Сьогодні наші Збройні Сили є тим чинником, з яким ми пов’язуємо всі свої надії і чаяння. Вони є взірцем не тільки для українського народу, але й усіх волелюбних народів. Своєю мужністю і самовідданістю в боротьбі з російським агресором вони отримали повагу усього світу. В цей День ми віддаємо пошану не тільки тим, хто зі зброєю в руках захищає нашу землю від агресора. Ми дякуємо всім громадянам України, які своєю невтомною працею, своїм нестримним бажанням до волі допомагають Збройним силам наближати святий День Перемоги над ворогом людства! Ми вдячні нашим партнерам з ООН, ЄС і країн НАТО, які діляться з нами зброєю та всім іншим, що необхідне для відсічу агресії. Адже люди всього світу, насамперед західного, розуміють, що ЗСУ боронять від оскаженілого терориста не тільки свою землю. По суті вони захищають всю цивілізацію від рашизма, який несе загрозу всьому світові. Від імені Правління вітаю членів Товариства, які вдягли військовий однострій і зі зброєю в руках стали до непереможних лав захисників рідної землі. Вітаю всіх, хто на своїх робочих місцях, своєю волонтерською діяльністю сприяє виконанню завдань, покладених Конституцією на наші Збройні Сили! Слава Україні! Слава її героїчним і непереможним Збройним Силам! Голова Товариства Сергій Кошин
6 грудня 2022
НАГОРОДА КОЛЕГАМ-ВОЛОНТЕРАМ!
НАГОРОДА КОЛЕГАМ-ВОЛОНТЕРАМ!
5 грудня в Знам'янській громаді відбувся захід, присвячений Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних сил України. Міський голова Володимир Сокирко у своєму виступі дякував нашим захисникам та захисницям за відвагу, героїзм і самопожертву, а волонтерам - за турботу і щирі серця та вручив відзнаки військовослужбовцям і волонтерам. У числі нагороджених була і Знам'янська міська організація ТСО України під керівництвом Володимира Колебіденка.
5 грудня 2022
ВІТАЄМО ВОЛОНТЕРІВ!
ВІТАЄМО ВОЛОНТЕРІВ!
5 грудня народи всіх країн світу відзначають Міжнародний день волонтера. Це одна зі спеціальних дат ООН, яка встановлена на 40-й сесії Генасамблеї у 1985 році. Повна назва свята - Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку. Згідно зі звітом Організації Об'єднаних Націй, в усьому світі волонтерством займаються понад один млрд людей. На 70% волонтерська діяльність неформальна, люди займаються нею безпосередньо у своїх громадах, не беручи участі у жодних організаціях. Потужним поштовхом для волонтерства в Україні стали Революція Гідності та війна на Донбасі. Тисячі українців без жодного примусу допомагали Майдану продуктами, теплими речами, наметами, грошима. Згодом були налагоджені постачання ЗСУ та добровольчих підрозділів, що виконували завдання у зоні АТО, оскільки на той момент забезпечення з боку держави залишало бажати кращого. Після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року терористичної держави рф в Україну, стихійно організувався потужний волонтерський рух допомоги українським військовим та цивільним, що страждали від війни. Тільки організацій, що надавали гуманітарну допомогу, в перші дні вторгнення було створено понад 1700. Оцінити кількість громадян, залучених до волонтерства, неможливо - лік іде на десятки тисяч, а благодійні внески роблять мільйони українців. Члени Товариства сприяння обороні України завжди були серед тих, хто першими відгукувалися на патріотичні зачинання. Важко оцінити внесок підрозділів, активістів і членів ТСО України в загальноукраїнську хвилю доброчинності, надання допомоги Збройним силам та іншим силовим структурам, створення умов для проживання вимушених переселенців. Від імені Правління ГО «ТСО України» вітаю всіх, до залучився до патріотичного волонтерського руху, хто своїми практичними справами і щирим серцем наближає День нашої Перемоги! Бажаю Вам і Вашим родинам душевного спокою і непереборної віри в світле майбутнє нашої Незалежної України! Голова Товариства Сергій Кошин
5 грудня 2022
ДОПОМОГА ВІЙСЬКУ МАЄ БУТИ КОНКРЕТНОЮ!
ДОПОМОГА ВІЙСЬКУ МАЄ БУТИ КОНКРЕТНОЮ!
Так вважають члени Товариства з Хмельниччини. Війна не обійшла стороною і Поділля, де наші колеги намагаються все зробити для Перемоги. Під час наради з апаратом Правління обласного осередку та керівниками підпорядкованих організацій стояло єдине питання - допомога та співпраця зі Збройними Силами України.
3 грудня 2022
ВІТАЄМО ОБОРОНЦІВ ПРИКАРПАТТЯ!
ВІТАЄМО ОБОРОНЦІВ ПРИКАРПАТТЯ!
4 грудня відзначають свій День заснування члени Товариства Івано-Франківської обласної організації. Оборонці Прикарпаття сумлінно виконують свої статутні зобов’язання, активно сприяючи розвитку спорту в регіоні, національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління.
2 грудня 2022
ОБОРОНЦІ З ГАЛИЧИНИ ЗВІТУЮТЬ, ПЛАНУЮТЬ І ДОПОМАГАЮТЬ…
ОБОРОНЦІ З ГАЛИЧИНИ ЗВІТУЮТЬ, ПЛАНУЮТЬ І ДОПОМАГАЮТЬ…
У Львівській обласній організації ТСО України відбулося засідання Ради Правління, де голова осередку Василь Хамула надав інформацію про діяльність Відокремленого підрозділу та підпорядкованих йому навчальних закладів за дев’ять місяців 2022 року. Підсумки фінансово-господарської діяльності за звітний період проаналізувала заступник голови з ФЕР – головний бухгалтер Богдана Загайко. Помічник голови з підготовки кадрів Валерій Лозицький підсумував результати навчального процесу. Заслухавши та обговоривши доповіді, члени Ради Правління постановили результати фінансово-господарської діяльності та підготовки кадрів робітничих професій прийняти до відома. Головам Відокремлених підрозділів районного рівня та директорам навчальних закладів рекомендовано розглянути стан справ в умовах військового часу, результати фінансово-господарської діяльності та підготовки кадрів робітничих професій на своїх засіданнях Ради Правління. Львівська обласна організація ТСО України фінансовий план та план з підготовки кадрів робітничих професій дев’яти місяців виконала на 82%. За цей час закуплено 11 одиниць автомобільної техніки, з яких сім одиниць придбано тільки Турківською автомобільною школою ТСО України. Вирішено також надати допомогу Східним областям Товариства, передавши їм два навчальних автомобілі. Члени виборного керівного органу вирішили клопотати перед Радою Правління ГО «ТСО України» про присвоєння звання «Ветеран Товариства сприяння обороні України» головному бухгалтеру Самбірського МСТК ТСОУ Лілії Мисько, загальний стаж роботи якої в організації складає більше 20 років.
30 листопада 2022
В КРОПИВНИЦЬКОМУ ЗМАГАЛИСЯ СОБАКИ-ДЕТЕКТОРИ
В  КРОПИВНИЦЬКОМУ ЗМАГАЛИСЯ СОБАКИ-ДЕТЕКТОРИ
В Кропивницькому на базі КМСК ТСО України відбувся чемпіонат області серед спеціальних розшукових собак за програмою «Служба собак детекторів (ССД-1, група А-вибухові речовини або їх складові, вогнепальна зброя та боєприпаси). В змаганнях взяли участь 12 учасників зі Збройних Сил України, ГУНП в Кіровоградській області, силових структур, МСК ТСО України та обласного осередку КСУ. Змагання відкрили голова оргкомітету Палій М.К., ВО голови Кіровоградської ОО ТСО України Левченко В.В., голова Кіровоградської ОО ТСОУ Левченко М.М. Вони привітали учасників змагань і побажали їм успіхів. Для проведення чемпіонату Кіровоградська обласна організація ТСО України надала добре обладнану базу на автодромі Кіровоградської АШ ТСОУ. Для нагородження переможців чемпіонату організатори підготували Кубки і дипломи для призерів та всіх учасників. Щира подяка директору ТОВ «РИЗИК-КОНТРОЛЬ» Коржевському Ігорю за допомогу в підготовці та проведенні цього заходу. В результаті запеклої боротьби переможцем став член ТСО України із ТОВ «Ризик-Контроль» Красовський Дмитро з бельгійською вівчаркою «BRENDA LANARES», показавши результат 100 балів із 100 можливих. Друге місце виборов Матвєєв Артем з мисливським спанієлем «Барселона Шеррідан», КЦ ГУ НП в Кіровоградський області, також член Товариства. На третьому місці Дишловенко Вячеслав, КЦ ГУНП, четверте місце посіла Костенко Марія з німецькою вівчаркою “MONA MEGATON» МСК ТСОУ. П’ятим був Приходько Євген з бельгійською вівчаркою «BELLA LANARES», ТОВ «Ризик-Контроль», член ТСОУ, на шостому місці Костенко Марія з метісом тер’єра “Ленд Ліза», МСК ТСОУ. Наступні місця також вибороли члени нашого спортивного клубу ТСОУ: Костенко Марія з мисливським спанієлем “Лізка » - дев’яте, Ліснича Аліна з лабрадором «Дарія» - 11-е місце. Вона ж зайняла і 12-е місце з лабрадором «Перле Дамор». Головний суддя чемпіонату – суддя КСУ з робочих якостей Бардась Юрій. По закінченні чемпіонату відбулося урочисте нагородження переможців, призерів і всіх учасників. Після нагородження учасники і гості чемпіонату скуштували дуже смачний український борщ, приготовлений на вогні нашими поварами – членами Міського спортивного клубу ТСО України.
30 листопада 2022
ТЕРНОПОЛЯНИ НЕ ЗАБУВАЮТЬ І ПРО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ…
ТЕРНОПОЛЯНИ НЕ ЗАБУВАЮТЬ І ПРО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ…
Тернопільська обласна організація ТСО України плідно співпрацює з комунальною установою обласної ради «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області». За спільним рішенням потенціал обласного клубу прикладних і технічних видів спорту ТСО України використовується для тренувань зі стрілецької зброї, забезпечення інших потреб освітніх закладів, у тому числі ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», для підготовки населення до протидії військовій агресії. На засіданнях Ради Правління ОО ТСО України розглядалися питання співпраці Шумської РО ТСО України з місцевими органами влади та громадськими організаціями патріотичного спрямування у військово-патріотичному вихованні молоді та про оборонно-масову і військово-патріотичну роботу організацій ТСО України області під час військових дій. Напрацьовані рекомендації використовуються в практичній діяльності всіх організацій.
29 листопада 2022
ЯКЩО ВІРИТИ, ТО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
ЯКЩО ВІРИТИ, ТО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
Героїчна Сумщина вкотре пізнала, що таке віроломство агресора. Причому воно мало чим відрізнялося від тактики нацистської навали часів Другої світової. Практично всі райони Сумської області були обстріляні з різних видів зброї. Найбільші жахіття перенесли Охтирська, Тростянецька, Краснопільська, Білопільська, Лебединська та Глухівська громади.
28 листопада 2022
РІВНЕНЩИНА ГІДНО ВИКОНУЄ СТАТУТНІ ЗАВДАННЯ
РІВНЕНЩИНА ГІДНО ВИКОНУЄ СТАТУТНІ ЗАВДАННЯ
Рівненська, Дубровицька автошколи, Костопільський РСТК та інші організації області сконцентрували свої зусилля на співпраці з підрозділами територіальної оборони, проведенні практичних занять з добровольцями у відновленні військових навичок. На базі трьох підрозділів працюють волонтерські центри, їм надані складські приміщення для комплектації допомоги фронту та населенню постраждалих областей. На базі тиру вдосконалюють свою майстерність бійці силових структур, територіальної оборони згідно заявок і графіків, погоджених з обласною адміністрацією. На потреби ЗСУ було укомплектовано та передано 38 одиниць автомобільної техніки. Директор Дубенського РСТК Ногачевський А.Г. придбав за власні кошти автомобіль, доукомплектовав і передав одному з військових підрозділів. Козинська автошкола придбала і передала для бійців Тероборони і ЗСУ чотири розгрузки, засоби гігієни, тушонку, генератор, продукти харчування, аптечки та термобілизну на загальну суму більше 50 000 гривень. Не забувають тут і про національно-патріотичне виховання молоді, залучення її до активних занять спортом. Спільно з управлінням молоді та спорту Рівненської ОДА проведено змагання зі стрільби кульової, присвячені Дню Незалежності та Дню захисників і захисниць України, серед працівників комунальних закладів області та депутатів місцевого самоврядування. В них взяли участь більше трьохсот осіб. Проводяться навчально-тренувальні стрільби у тирі обласної організації зі студентами вищих навчальних закладів, членами громадських організацій та населенням. Всі організації Товариства області перерахували кошти на рахунок ГО «ТСО України» для закупівлі обладнання ЗСУ.
26 листопада 2022
ВІТАЄМО КОЛЕГ З МИКОЛАЇВЩИНИ!
      ВІТАЄМО КОЛЕГ З МИКОЛАЇВЩИНИ!
Завтра у наших колег пам’ятний день – саме 27 листопада було засновано Миколаївську обласну організацію Товариства сприяння обороні України. Цей осередок завжди традиційно виділявся серед інших успіхами в розвитку військово-прикладних видів спорту та патріотичному вихованні молоді. За роки Незалежності спортсмени Товариства Миколаївщини вибороли на міжнародних і всеукраїнських змаганнях 77 золотих, 38 срібних та 20 бронзових нагород. Серед тих, хто забезпечив ці перемоги, Заслужений майстер спорту, 26 майстрів спорту міжнародного класу, 74 майстри спорту та 341 кандидат в майстри спорту України. Більше 700 членів Товариства виконали нормативи першого спортивного розряду. З метою національно-патріотичного виховання традиційними стали змагання зі стрільби, молодіжні турніри і змагання з тактико-спеціальної підготовки, участь у військово-патріотичній грі «Джура», спартакіади з військово-прикладних видів спорту, триденні навчально-польові заняття. Виконанню статутних завдань Товариства активно сприяють створені в області навчальні заклади. До 30-річчя Незалежності України миколаївці рапортували, що за ці роки підготовлено 287 тисяч спеціалістів, в тому числі 284 тисячі водіїв транспортних засобів всіх категорій. За квотою служби зайнятості отримали професію слюсаря з ремонту автомобіля, тракториста, водія, кухара, електрозварювальника та інше 1775 осіб. Більше 40 000 призовників отримали підготовку за обліковими спеціальностями.
26 листопада 2022
НАРАДА АКТИВУ ТОВАРИСТВА
НАРАДА АКТИВУ ТОВАРИСТВА
25 листопада в Києві відбулася розширена нарада активу Товариства, на яку були запрошені члени Ради Правління ГО ТСО України, члени Правління та директори навчальних закладів Київської обласної організації. Присутні заслухали акт Контрольно-ревізійної комісії за результатами перевірки діяльності Київської обласної організації ТСОУ та її підрозділів, який оголосив заступник голови робочої групи голова Житомирської обласної організації Олександр Дячук, та обмінялися думками з цього приводу. По закінченні наради Голова Товариства провів засідання Ради Правління, де обговорили висновки, викладені в акті КРК, та прийняли відповідне рішення для затвердження його Правлінням Товариства.
24 листопада 2022
НА ПОЛТАВЩИНІ НЕ СИДЯТЬ, СКЛАВШИ РУКИ…
НА ПОЛТАВЩИНІ НЕ СИДЯТЬ, СКЛАВШИ РУКИ…
Першою на події відгукнулася Великобагачанська районна організація: 25 лютого на засіданні Ради Правління було прийнято рішення про діяльність на період війни з російською федерацією та надання матеріальної допомоги місцевим підрозділам територіальної оборони. З того дня стали активними учасниками волонтерського центру у Великій Багачці. За кошти організації були закуплені ліхтарики та батарейки для воїнів, члени осередку і слухачі курсів з підготовки водіїв беруть участь у плетінні маскувальних сіток, різанні стрічок, виготовленні запалювальної суміші, маскувальних костюмів «кікімор» для снайперів. СТК надає допомогу транспортом у перевезенні гуманітарної допомоги та продукції волонтерського центру, а також зборі продуктів харчування для воїнів та тканин для виготовлення сіток. Викладачем медичних курсів Лайла В.І. в клубі організовано навчання для мешканців селища з первинної медичної підготовки. Для волонтерів проведені заняття з вивчення автомату Калашникова, а також стрільби з пневматичної гвинтівки.
23 листопада 2022
СТИПЕНДІЯ ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ – АКТИВНІЙ ВОЛОНТЕРЦІ!
СТИПЕНДІЯ ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ – АКТИВНІЙ ВОЛОНТЕРЦІ!
Голова Великобагачанської районної організації ТСО України Анатолій Бандур повідомляє, що 15 листопада були проведені змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки між учнями старших класів ОЗ «Великобагачанський НЗСО І-ІІІ ступенів».
23 листопада 2022
У БЕЗПОСЕРЕДНЬОМУ КОНТАКТІ З ВІЙСЬКОМ…
У БЕЗПОСЕРЕДНЬОМУ КОНТАКТІ З ВІЙСЬКОМ…
Ситуація з початком війни склалася така, що члени Товариства, які працюють у Відокремлених підрозділах, розташованих на півдні України, залучилася до оборони не тільки через виконання статутних завдань, а й направивши своїх вихованців до лав Збройних Сил, Національної гвардії, підрозділів Тероборони.
22 листопада 2022
ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА НА ГАЛИЧИНІ – НЕ ТИЛОВА!
ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА НА ГАЛИЧИНІ – НЕ ТИЛОВА!
Якщо хтось вважає Львівську обласну організацію такою, що стоїть глибоко в тилу і відсторонена від загальних проблем, то він помиляється. Вже в березні Галичанські оборонці погодили напрямки співпраці з навчальними закладами Збройних Сил та Національної гвардії України в проведенні практичних занять.
21 листопада 2022
КІРОВОГРАДЦІ НІКОЛИ НЕ ПАСЛИ ЗАДНІХ!
КІРОВОГРАДЦІ НІКОЛИ НЕ ПАСЛИ ЗАДНІХ!
З початку війни Кіровоградська область прийняла понад 85 тисяч переселенців. Колективи обласної та районних організацій активно сприяють у підтримці та допомозі їм. Активно займаються волонтерською діяльністю. Спочатку надавали техніку та людей для облаштування блокпостів, чергування на блокпостах, у лікарнях та на військових базах, навчання громадян правилам поводження зі зброєю, спорядження магазину. Сьогодні на постійній основі - допомога автотранспортом, ремонт автотранспорту ЗСУ, закупівля запчастин, гуми, дизпалива. Навчальні заклади безоплатно навчають воїнів ЗСУ та членів сімей загиблих воїнів.
21 листопада 2022
ПРОДОВЖУЄМО НАДАВАТИ ДОПОМОГУ
ПРОДОВЖУЄМО НАДАВАТИ ДОПОМОГУ
24 лютого в Україні розпочалася повномасштабна війна, що кардинально вплинула на життя кожного українця. Втім, під натиском ворога суспільство не зламалось, а прагнення людей жити вільно лише посилилось. Збройні Сили України героїчно захищають нас кожну хвилину, ризикуючи власним життям. Вони роблять це заради нашої країни, заради нашої історії, заради нашої свободи та заради кожного українця. Сьогодні ми єдині, як ніколи і маємо допомагати нашим захисникам всіма можливими засобами. Не можна забувати, якою ціною дається звільнення кожного клаптика української землі. І наша справа в тилу — безустанно допомагати фронту. Житомирська обласна організація Товариства сприяння обороні України не стоїть осторонь цих подій. Для потреб Збройних Сил України організації ТСОУ Житомирської області передали дев’ять одиниць автомобільної техніки, перерахували фінансову допомогу в сумі 138,6 тис. грн.
ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку