UARU

Главная \ Новини та події

Новини та події

28 жовтня 2020
З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ!
  З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ!
Шановні колеги, дорогі друзі! Від щирого серця вітаю вас з Днем визволення України від фашистських загарбників! В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Ми надихаємося патріотами оборонної організації Тсоавіахіму України, які в буремні роки війни готували кадри для фронту, зі зброєю в руках визволяли рідну землю від ворога. Бажаю ветеранам, штатним працівникам і активістам Товариства міцного здоров’я, миру та благополуччя, нових досягнень у виконанні статутних завдань по вихованню патріотів України! Голова Товариства сприяння обороні України Сергій Кошин.
23 жовтня 2020
МОЛОДІ ЗАХИСНИКИ КІРОВОГРАДЩИНИ
МОЛОДІ ЗАХИСНИКИ КІРОВОГРАДЩИНИ
На базі Знам’янського МСТК ТСО України пройшов міський етап обласного проекту «Захисник Кіровоградщини», присвячений відзначенню Дня Захисника України та Дня українського козацтва. Шість команд учнів закладів середньої освіти змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки, неповному розбиранні та складанні автомата, спорядженні магазину автомата патронами, метанні гранати та у виконанні силових вправ «Підтягування на поперечині» і «Підйом переворотом». Учасників змагань вітали директор клубу В. Колебіденко, головний спеціаліст відділу молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Знам’янської міської ради А. Сугарей, головний спеціаліст відділу освіти Т. Попова, заступник військового комісара Знам’янського ОМВК майор В. Щетінін, заступник голови міської організації УСВА О. Мазур, заступник начальника штабу 57 окремої мотопіхотної бригади в/ч А-1736 майор О. Чорний. У підсумку змагань І місце виборола команда НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей», ІІ місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, на ІІІ місці - команда НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія».
22 жовтня 2020
ОГОЛОШЕННЯ
ОГОЛОШЕННЯ
Продається спортивна споруда (мототрек) з господарськими побудовами в с. Розсошенці, Полтавського району, Полтавської області площею будівель 2017, 2 кв. м. Стан незадовільний, потребує повної реконструкції. Ціна договірна. Контактний телефон (0532) 608-592.
22 жовтня 2020
ДУБОВА АЛЕЯ В АВТОШКОЛІ
ДУБОВА АЛЕЯ В АВТОШКОЛІ
19 жовтня на центральній алеї Миколаївської зразкової автомобільної школи ТСО України голова ГО «Миколаївська ОО ТСО України» Шутяк Ю.О., директор Миколаївської ЗАШ ТСОУ Анкоссі А.Б. та заступник директора з НВЧ Кузьмич Н.О. спільно з працівниками автошколи ви¬са¬ди¬ли мо¬ло¬ді ду¬би, які будуть нагадуванням майбутнім поколінням працівників та курсантів автошколи про багаторічне славнозвісне минуле, дарувати їм затишок та гарний настрій. Де¬ре¬ва висаджені до Дня автомобіліста як символ учбового закладу, який вже 45 років забезпечує Миколаївщину професійними кадрами. По ук¬ра¬їн¬ській тра¬ди¬ції дуб є по¬туж-ним обе¬ре¬гом, це де¬ре¬во сим¬во¬лі¬зує муж¬ність, вит¬ри¬ва¬лість, дов¬го¬літ¬тя, здо¬ров’я, ро¬дю-чість, шля¬хет¬ність та вір¬ність. Дуб є одним із самих багаторічних дерев нашої місцевості, часто вік дерева відслідковується століттями. То ж на кіль¬ка сто¬літь по¬сад¬же¬ні ду¬би-ве-ле¬тні стануть окрасою автошколи та живою історією міста Миколаєва і ТСО України!
22 жовтня 2020
З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА УКРАЇНИ!
З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА УКРАЇНИ!
25 жовтня Україна відзначає День автомобіліста і дорожників. Це свято засноване в 1993 році президентом України Леонідом Кравчуком. День автомобіліста відзначають водії громадського транспорту, таксі і вантажних машин, ремонтні робітники, автомобільні інженери і техніки, всі любителі автотранспорту. Це професійне свято і Товариства сприяння обороні України, адже традиційно основним напрямком діяльності наших навчальних закладів є підготовка водіїв транспортних засобів. Загальна кількість підготовлених за останні п'ять років водіїв, включаючи перепідготовку та підвищення кваліфікації, становить 910 тисяч 668 осіб. За даними ГСЦ МВС у 2019 році в Україні за рік отримали посвідчення водія 415 тисяч 649 громадян, при цьому 43% з них підготовлені навчальними закладами Товариства! Багато що змінилося у сфері підготовки водіїв за невеликий проміжок часу, але навчальні заклади ТСО України не втратили своїх позицій. Це накладає на нас певну відповідальність за якість підготовки фахівців та одночасно надає нам потужну можливість залучити до навчання у навчальних закладах ТСО України ще більше слухачів та учнів. Я впевнений, що ми зможемо скористуватися такою можливістю, адже в нас для цього є усі можливості, а головне - це віддані своїй справі високопрофесійні фахівці, дійсні патріоти Товариства! Від щирого серця вітаю причетних до великої армії автомобілістів України: викладачів, майстрів та інструкторів індивідуального навчання водінню, директорів та всіх працівників автошкіл і СТК Товариства. Всіх, хто сприяє почесній справі – підготовці кваліфікованих та відповідальних водіїв автотранспортних засобів! Всіх, хто за кермом автомобіля виконує свої службові обов’язки або відстоює спортивну честь України! Бажаю вам міцного здоров’я, родинного тепла і благополуччя, нових досягнень у виконанні статутних завдань Товариства! Нехай щастить вам на великій життєвій дорозі! З повагою Голова Товариства сприяння обороні України Сергій Кошин.
20 жовтня 2020
В РЕЖИМІ ОНЛАЙН…
В РЕЖИМІ ОНЛАЙН…
20 жовтня в режимі онлайн відбулося розширене засідання Ради Правління Товариства за участі голів Відокремлених підрозділів та начальників управлінь апарату Правління. Члени виборного керівного органу заслухали звіт голови Полтавської обласної організації ТСО України Василя Василенка про досвід роботи в сприянні органам влади, органам місцевого самоврядування у розвитку національно-патріотичного виховання населення та інформацію першого заступника Голови Товариства Надії Титенок про стан національно-патріотичної роботи у Відокремлених підрозділів і після обговорення прийняли відповідне рішення. На засіданні також були затверджені деякі нормативні документи щодо практичної діяльності підрозділів Товариства, схвалене клопотання про нагородження «Почесним знаком ТСО України» командира (літакової) планерної ланки ПОГ «Центральний аероклуб ТСО України ім. О.К. Антонова» Олега Михайленка.
15 жовтня 2020
ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА
ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА
Заходи до Дня Захисника України проводились в умовах обмеження спілкування з учнівськими колективами. Спортивні змагання, що були заплановані раніше, перенесені. Зранку 13 жовтня, напередодні відзначення Дня Захисника України група в складі директора районного краєзнавчого музею Щербини К.О, працівника райвійськкомату Пилипенко К.М, учасника АТО Лайла В.І, голови районної організації ТСО України Бандура А.В. та його заступника Щербини С.В. вшанували пам'ять захисників України різних років. Делегація, з використанням автотранспорту РСТК, об’їхала військові поховання та пам’ятні місця у Великій Багачці та її околицях. Були покладені квіти та вшановано пам'ять воїнів біля пам’ятних знаків героям АТО та Небесної Сотні. Делегація відвідала могилу Ременця Пилипа Олександровича, який загинув у російсько-українській війні на сході України 2017 року та могилу воїнів 254-ї стрілецької дивізії, які загинули при визволенні райцентру у вересні 1943 року, поклала квіти до могил і вшанувала їхню пам'ять хвилиною мовчання. 13 жовтня була проведена година спілкування зі слухачами учбових груп 66А, 67АІ та 68В, присвячена Дню Захисника України та Українського Козацтва. Перед слухачами виступив голова районної організації Товариства Бандур А.В, який розповів про свято, що відзначається в країні 14 жовтня, та участь у ньому районної організації протягом останніх років. Лайло В.І, учасник АТО, розповів про свою участь у війні на сході України, Щербина С.В розповів про участь членів Товариства у численних змаганнях та виховних заходах, що проводить районна організація, демонструючи світлини на екрані широкоформатного телевізора.
12 жовтня 2020
З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!
З  ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!
14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми відзначаємо ще й День захисника України. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України, воно окроплене кров’ю кращих синів і доньок України, освячене вірою в світле майбутнє. Це свято всіх тих, хто носить почесне звання захисника Вітчизни: хто брав участь у визвольних змаганнях, вів смертельний двобій із фашизмом, хто несе сьогодні нелегку військову службу. Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили тисячі наших співвітчизників, які загинули за час неоголошеної війни на сході України. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну. Наше Товариство, виконуючи свої статутні зобовязання та поклик душі патріотів, з перших днів агресії долучилося до захисту рідної землі, зробивши свій внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, надавши війську посильну допомогу. Особлива подяка нашим штатним працівникам, активістам, які взяли до рук зброю і пішли захищати країну! Шановні колеги, дорогі друзі! Сердечно вітаю вас з Днем захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі. Бажаю вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо рідної держави! Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє нетлінна сила Покрови Пресвятої Богородиці! Голова Товариства сприяння обороні України Сергій Кошин.
8 жовтня 2020
ПАМ’ЯТАЄМО ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ!
ПАМ’ЯТАЄМО ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ!
22 вересня на території Березнегуватського району в селі Маліївка відбулося перепоховання останків воїнів-визволителів часів Великої Вітчизняної війни, які звільняли Березнегуватський район 14 березня 1944 року в ході Березнегуватсько-Снігурівської операції. В заходах взяли участь голова районної ради Богуш Р.В., депутат обласної ради Фроленко В.О., голова районної ради ветеранів ЗСУ Пятков І.Д., голова районної організації ТСОУ Погорельський А.О., депутати районної та сільських рад, жителі села Маліївка. На заході були присутні 300 чоловік.
8 жовтня 2020
НА ЗАХИСТІ ІСТОРИЧНОЇ ПАМ’ЯТІ
НА ЗАХИСТІ ІСТОРИЧНОЇ ПАМ’ЯТІ
Захищаючи Вітчизну, 1941-1945 р.р., на фронтах Великої Вітчизняної війни боронили державу 5234 жителя нашого району. Полягли в боях - 857,померли від ран - 194, загинули в полоні -70, пропали безвісти -1620. З 96-ти учасників підпілля 30 розстріляно. Всього район втратив 2771 воїна. За період окупації з 1941 року по 1944 рік фашисти знищили 1975 наших мирних жителів. З них 92 відсотки – це євреї. В с. Романівка - 960, в Нагартаві – 865 чоловік. На примусові роботи до Німеччини було вивезено 2342 людини. В ході звільнення району від окупантів загинуло 369 бійців Радянської Армії. Березнегуватсько-Снігурівська наступальна операція (6-18 березня 1944р.) стала однією з найважливіших подій у перемозі над нацизмом. За виявлені мужність та героїзм в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками високого звання Героя Радянського Союзу удостоєні наші земляки Веденко В.А., Скорий І.А., Чепурний М.М., Щербина М.Г., а понад три тисячі наших фронтовиків відзначені бойовими орденами і медалями.
7 жовтня 2020
ДЕНЬ БІЙЦЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ
ДЕНЬ БІЙЦЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ
3 жовтня на території злітно-посадкового майданчика Рівненського авіаспортклубу ТСО України «Воронів» в Гощанському районі, паралельно з планерними змаганнями, відбувалися заходи з нагоди святкування Дня бійця територіальної оборони! В них взяли участь військовозобов’язані, приписані до підрозділів бригади територіальної оборони Рівненської області. Цей захід спрямований на популяризацію питань територіальної оборони в Україні, залучення до неї патріотично налаштованого населення та спрямування громадських об’єднань в інтересах підготовки територіальної оборони держави.
1 жовтня 2020
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ!
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ!
Шановні колеги, дорогі друзі! 2 жовтня Україна вітає працівників професійно-технічної освіти. Саме цього дня, вісімдесят років тому, був виданий указ про державні трудові резерви, яким передбачалося створення розгалуженої системи підготовки робітничих кадрів. В системі професійно-технічного навчання завжди працювали і працюють найкращі педагоги – викладачі, майстри виробничого навчання, методисти й інструктори, які свої знання, досвід і натхненну працю спрямовують на виховання гідних своєї країни громадян та забезпечують високоякісну професійну підготовку. Підготовка кадрів робітничих професій є важливим напрямком діяльності Товариства, його економічною основою забезпечення виконання статутних завдань. Лише за останні п’ять років навчальними закладами ГО «ТСО України» підготовлено майже 960 тисяч осіб за 35 робітничими професіями, в тому числі 911 тисяч водіїв. Педагогічні колективи Товариства беруть активну участь у підготовці водіїв за державною програмою психологічної та професіональної реабілітації учасників антитерористичної операції, успішно співпрацюють з центрами служби зайнятості, навчальними закладами освіти. Від імені Правління Товариства щиро вітаю викладачів, майстрів виробничого навчання, інструкторів індивідуального навчання водінню, всіх працівників автошкіл, спортивно-технічних клубів та інших навчальних закладів з Днем працівників профтехосвіти. Зичу вам міцного здоров’я, життєвих сил, наснаги, щирої радості, добробуту і здійснення мрій. Нехай ваші вихованці стануть яскравими особистостями, справжніми фахівцями і патріотами, які прославлятимуть своїми гідними справами наше Товариство і всю Україну! З повагою Голова Товариства Сергій Кошин.
29 вересня 2020
ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!
       ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!
Багато змін до нормативних документів з підготовки водіїв транспортних засобів різних категорій внесено впродовж минулого часу. Постійно оновлюються нормативні документи з організації підготовки і перепідготовки, здачі теоретичних та практичних іспитів. З метою покращення співпраці з сервісними центрами МВС України, отримання інформації з «перших вуст» голова обласної організації Микола Скиба ініціював проведення 24 вересня наради з керівниками навчальних закладів Товариства області. До спілкування були запрошені начальник Регіонального сервісного центру МВС України в Рівненській області Белець Валерій Васильович, заступник начальника РСЦ Залюбовський Віктор Ярославович, начальник відділу ОРЕР та ВзСГ Юрчук Олександр Анатолійович.
24 вересня 2020
ПОСВЯТИЛИ В ЛІЦЕЇСТИ!
ПОСВЯТИЛИ В ЛІЦЕЇСТИ!
22 вересня у Новоград-Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради відбулася урочиста посвята в ліцеїсти та складання Присяги ліцеїста. Привітали ліцеїстів заступник міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук, голова Житомирської державної адміністрації Віталій Бунечко, заступник голови Житомирської державної адміністрації Віра Рогова, ВО начальника управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Осипович, ВО голови Новоград-Волинської міської ради Олена Пономаренко, начальник Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова генерал-майор Олександр Левченко, заступник Голови ГО «Товариство сприяння обороні України» Віталій Баранов, голова Житомирської обласної організації Товариства Олександр Дячук, керівник осередку ГО «Український легіон» в м. Житомирі Валерій Воробйов, керівний склад військових частин гарнізону, меценати, батьки та родичі ліцеїстів.
24 вересня 2020
ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТСО УКРАЇНИ ПРАЦЮЄ ПОПРИ ВСЕ!
ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТСО УКРАЇНИ ПРАЦЮЄ ПОПРИ ВСЕ!
Згідно з планом проведення заходів, затверджених на Раді Правління, районна організація провела низку заходів з вшанування Дня визволення Великої Багачки і області від німецько-фашистських загарбників. 22 вересня група працівників РСТК спільно з працівницею райвійськкомату Пилипенко Катериною, депутатом селищної ради, членом Ради Правління Товариства Бутенком В.М., ветераном АТО Кияшком Дмитром, головою селищної ветеранської організації Журавель Н.Г. відвідали пам’ятники визволителям Великої Багачки та землякам, які загинули в антитерористичній операції, поклали квіти і вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання. На честь Дня партизанської слави делегація відвідала у Великій Багачці могилу партизан і підпільників, поклали квіти.
24 вересня 2020
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОБОРОНЦІ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ОБОРОНЦІ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ!
26 вересня 2020 року виповнюється 29 років від того дня, як VІІ (позачерговий) з’їзд ДТСААФ України прийняв доленосне рішення про створення самостійної оборонно-патріотичної організації - Товариство сприяння обороні України. Делегати вищого керівного органу оголосили, що Товариство сприяння обороні України є правонаступником ДТСААФ УРСР, єдиною громадською організацією на всій її території і в своїй практичній діяльності неухильно керується Конституцією України, діючим законодавством і своїм Статутом. Це рішення відповідало духу часу, тим реаліям, що склалися в республіці і, що саме головне, не суперечило чинному законодавству України. Це дозволило Товариству отримати юридично-правовий статус, відкрило нові можливості для конструктивної творчої роботи з реалізації статутних завдань в нових умовах. Майже три десятиліття минуло від цієї вікопам’ятної дати, впевнено увійшло в життя нове покоління українців, які народилися і змужніли в незалежній Україні, але наше Товариство як і у всі часи свого існування працює на благо України, робить свій внесок у її розбудову. Вітаю ветеранів, штатних працівників, спортсменів і тренерів, всіх членів Товариства та його прихильників з днем народження оборонної організації незалежної держави, бажаю міцного здоров’я, миру та благополуччя рідним і близьким, творчої наснаги у виконанні статутних завдань! З повагою, Голова Товариства Сергій Кошин
22 вересня 2020
ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ ДРУЗІ!
         ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ ДРУЗІ!
22 вересня 2020 року Хмельницька обласна організація Товариства сприяння обороні України відзначає 83-ю річницю від дня заснування. За час, що минув, оборонці колишньої Кам’янець-Подільської області зробили величезний внесок у зміцнення обороноздатності держави, розвиток її економіки. Цифри статистики не здатні передати всіх морально-фізичних зусиль людей, які організовують виконання статутних завдань Товариства, готуючи молодь до захисту України та зміцнення її економічного потенціалу, долаючи при цьому чимало проблем і труднощів. І сьогодні осередки, навчальні заклади Хмельниччини сумлінно виконують статутні завдання з національно-патріотичного виховання молоді, залучення її до занять технічними, прикладними та іншими видами спорту, нарощують показники з підготовки кадрів робітничих професій та спеціалістів з військово-технічних спеціальностей, сприяючи зміцненню обороноздатності країни. Щиро вітаю вас, ваші родини з ювілеєм Хмельницької організації ТСО України! Бажаю міцного здоров'я, усіляких життєвих гараздів, успіхів у трудовій діяльності на благо нашої України і Товариства, мирного неба над вашими головами! З повагою Голова Товариства Сергій КОШИН
18 вересня 2020
ВІТАЄМО І ПИШАЄМОСЬ!
ВІТАЄМО І ПИШАЄМОСЬ!
7 вересня 2020 року відзначив 80-річний ювілей ветеран Товариства Віталій Федорович ПУЛЬ. Голова Слов'янської міської організації Лобов Павло, начальник Донецького АСК ТСО України Матвієнко Олег, члени АСК сердечно привітали ювіляра, подякували йому за довгі роки роботи в системі ТСОУ, за величезний вклад в справу патріотичного виховання молоді, підготовки парашутистів в аероклубах оборонного Товариства Донеччини, вручили цінний подарунок. До привітань приєднався голова Донецької обласної організації Микола Довбня, побажав ювіляру міцного здоров'я і довгих років життя.
16 вересня 2020
ЗАВЖДИ БУДЕМО ПАМ’ЯТАТИ!
ЗАВЖДИ БУДЕМО ПАМ’ЯТАТИ!
З глибоким сумом сповіщаємо, що 16 вересня 2020 року пішов з життя заступник голови Волинської обласної організації ГО «ТСО України», член Правління Товариства ЛУЦЮК Володимир Михайлович. Народився 14 липня 1949 року в селі Пакащів, Ківерцівського району, Волинської області. По закінченні школи працював електромонтером на деревообробному комбінаті. Після служби в Збройних Силах поступив до Українського інституту інженерів водного господарства, по закінченні якого працював старшим інженером по дренажу в Архангельську, головним інженером в Плесецьку. З 1978 по 1999 рік служив в Збройних Силах та в органах внутрішніх справ. Підполковник запасу. З червня 1999 року Володимир Михайлович пов’язує своє життя з оборонним Товариством України, пройшовши непростий шлях від начальника курсів підготовки власників зброї до заступника голови обласної організації. Володимир Михайлович завжди вирізнявся надзвичайною відповідальністю за доручену справу, був чуйним до колег та близьких йому людей. Всі, кому пощастило працювати пліч-о-пліч з цією Людиною, назавжди запам’ятають його світлий образ і вважатимуть його за зразок служіння Україні і Товариству сприяння обороні України. Від імені всього багатотисячного колективу нашого Товариства висловлюю щирі співчуття рідним і близьким Володимира Михайловича Луцюка, нашого друга і колеги! Голова Товариства Сергій Кошин.
11 вересня 2020
ГОТУЄМОСЬ ДО АКРЕДИТАЦІЇ!
ГОТУЄМОСЬ ДО АКРЕДИТАЦІЇ!
10 вересня при ГО «Сумська ОО ТСО України» відбувся семінар з директорами і головними бухгалтерами навчальних закладів, в яких закінчується термін акредитації.
ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку