UARU

Версія для друку

Підводний спорт


Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу (плавання в ластах) 02.02.19
16.02.19
15 За пpизначенням
  30 5 0 2 37   3401220 555
Міжнародні змагання (підводне фотографування, басейн, ІІ ранг) 14.02.19
17.02.19
4 Фpанція
Області, спортклуби 1 0 0 0 1 O/K 3401220 4
Кубок України (фінал, плавання в ластах, ІІІ ранг)  16.02.19
19.02.19
4 Київ
Області 150 15 25 0 190 O/K 3401220 760
Кубок України (акватлон, фінал, ІІІ ранг)  21.02.19
23.02.19
3 Одеська
Області 40 5 10 0 55 O/K 3401220 165
Кубок світу (1 етап, плавання в ластах, ІІ ранг) 22.02.19
25.02.19
4 Угоpщина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна 30 5 0 2 37 O/K 3401220 148
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу (плавання в ластах) 05.03.19
20.03.19
16 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
  30 5 0 2 37   3401220 592
Міжнародні змагання (підводне полювання, ІІ ранг) 07.03.19
12.03.19
6 Нова Зеландія
Області, спортклуби 2 0 0 0 2 O/K 3401220 12
Кубок світу (2 етап, плавання в ластах, ІІ ранг) 22.03.19
25.03.19
4 Італія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна 30 5 0 2 37 O/K 3401220 148
Чемпіонат України (акватлон, дорослі, юніори, юнаки, ІІІ-IV ранг) 29.03.19
31.03.19
3 Харківська
Області, спортклуби 40 10 15 0 65 O/K 3401220 195
Чемпіонат України (дорослі, підводне фотографування в басейні, ІІІ ранг)  29.03.19
01.04.19
4 Харківська
Області 45 10 15 0 70 O/K 3401220 280
Чемпіонат України серед юнаків, Всеукраїнські змагання (плавання в ластах, ІV ранг) 30.03.19
02.04.19
4 Київська
Укрспортзабезпечення
Області, спортклуби 180 25 25 0 230 O/K 3401220 920
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу 01.04.19
15.04.19
15 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
  30 5 0 2 37   3401220 555
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу (акватлон, фрідайвінг)  05.04.19
11.04.19
7 За пpизначенням
  10 2 0 0 12   3401220 84
Чемпіонат України (дорослі, юнаки, підводна стрільба по мішенях, ІІІ-ІV ранг) 12.04.19
14.04.19
3 Київська
Області, спортклуби 100 10 28 0 138 O/K 3401220 414
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу (плавання в ластах)  15.04.19
30.04.19
16 За пpизначенням
  35 5 0 2 42   3401220 672
Кубок світу (3 етап, плавання в ластах, ІІ ранг) 19.04.19
22.04.19
4 Фpанція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна 30 5 0 2 37 O/K 3401220 148
Кубок світу (4 етап, плавання в ластах, ІІ ранг) 02.05.19
05.05.19
4 США
Укрспортзабезпечення
Укpаїна 10 2 0 0 12 O/K 3401220 48
Чемпіонат України (плавання в ластах, дорослі, юніори, басейн, ІІІ-IV ранг) 15.05.19
20.05.19
6 Київська
Області 120 15 25 0 160 O/K 3401220 960
Кубок світу (акватлон, ІІ ранг) 15.05.19
20.05.19
6 Дніпропетровська
Укрспортзабезпечення
Укpаїна 5 2 20 0 27 O/K 3401220 162
Чемпіонат України (фрідайвінг, бассейн, ІІІ ранг) 16.05.19
18.05.19
3 Київська
Області, спортклуби 30 5 10 0 45 O/K 3401220 135
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу (підводне орієнтування)  22.05.19
28.05.19
7 Харківська
  8 1 0 0 9   3401220 63
Чемпіонат України (плавання в ластах, дорослі, юніори, марафон, ІІІ ранг) 31.05.19
01.06.19
2 Київ
Області 30 10 15 0 55 O/K 3401220 110
Кубок Європи (І етап, підводне орієнтування, ІІ ранг) 31.05.19
03.06.19
4 Німеччина
Укpаїна 8 1 0 0 9 O/K 3401220 36
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (плавання в ластах) 01.06.19
21.06.19
21 Київська
  28 4 0 1 33   3401220 693
Кубок України (етап, підводне полювання, ІІІ ранг)  07.06.19
10.06.19
4 Київська
Області 100 10 10 0 120 O/K 3401220 480
Чемпіонат Європи (фрідайвінг, басейн, ІІ ранг) 10.06.19
16.06.19
7 Італія
Укpаїна 5 1 1 0 7 O/K 3401220 49
Кубок України (етап, підводне полювання, ІІІ ранг)  14.06.19
17.06.19
4 Київська
Області 100 10 10 0 120 O/K 3401220 480
Кубок Європи (ІI етап, підводне орієнтування, ІІ ранг) 14.06.19
17.06.19
4 Чехія
Укpаїна 8 1 0 0 9 O/K 3401220 36
Кубок Європи (ІІI етап, підводне орієнтування, ІІ ранг) 21.06.19
24.06.19
4 Угоpщина
Укpаїна 8 1 0 0 9 O/K 3401220 36
Чемпіонат Європи (плавання в ластах) (ІІ ранг) 23.06.19
30.06.19
8 Гpеція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна 24 6 0 0 30 O/K 3401220 240
Кубок України (підводне орієнтування, ІІІ ранг)  26.06.19
01.07.19
6 Харківська
Області 100 10 10 0 120 O/K 3401220 720
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (акватлон) 29.06.19
03.07.19
5 За пpизначенням
  8 1 0 0 9   3401220 45
Чемпіонат України (юніори, юнаки, підводне орієнтування, ІІІ ранг)  02.07.19
08.07.19
7 Харківська
Області 100 8 12 0 120 O/K 3401220 840
Чемпіонат Європи (акватлон, дорослі, ьюніори, юнаки, ІІ ранг) 05.07.19
07.07.19
3 Литва
Укpаїна 6 1 1 0 8 O/K 3401220 24
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу (юніори, плавання в ластах) 07.07.19
27.07.19
21 Київська
  22 4 0 1 27   3401220 567
Кубок України (етап, підводне полювання, ІІІ ранг)  12.07.19
15.07.19
4 Одеська
Області 100 10 10 0 120 O/K 3401220 480
Чемпіонат світу (юніори, плавання в ластах) (ІІ ранг) 28.07.19
04.08.19
8 Єгипет
Укрспортзабезпечення
Укpаїна 16 4 0 0 20 O/K 3401220 160
Чемпіонат України (підводне полювання, ІІІ ранг) 02.08.19
05.08.19
4 Хмельницька
Області, спортклуби 100 10 10 0 120 O/K 3401220 480
Навчально-тренувальний збір зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (дорослі, юніори, підводне орієнтування) 03.08.19
23.08.19
21 Харківська
  15 2 0 1 18   3401220 378
Чемпіонат світу (фрідайвінг, відкрита вода, ІІ ранг) 10.08.19
18.08.19
9 За ріш. міжн. Федерацій
Укpаїна 6 1 1 0 8 O/K 3401220 72
Чемпіонат України (підводне орієнтування, ІІІ ранг)  12.08.19
19.08.19
8 Харківська
Області 100 8 12 0 120 O/K 3401220 960
Навчально-тренувальний збір зі спеціальної підготовки до Євро-Африканського чемпіонату (підводне полювання) 20.08.19
29.08.19
10 За пpизначенням
  3 1 0 0 4   3401220 40
Чемпіонат Європи (дорослі, юніори, підводне орієнтування, ІІ ранг) 24.08.19
31.08.19
8 Німеччина
Укpаїна 12 2 0 0 14 O/K 3401220 112
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до Кубку світу (фінал, плавання в ластах) 01.09.19
21.09.19
21 За пpизначенням
  25 5 0 1 31   3401220 651
Євро-Африканський чемпіонат (підводне полювання, ІІ ранг) 05.09.19
09.09.19
5 Італія
Укpаїна 3 1 0 0 4 O/K 3401220 20
Всеукраїнські змагання (акватлон, відкрита вода, дорослі, юніори, ІІІ-IV ранг) 06.09.19
09.09.19
4 Миколаївська
Області, спортклуби 40 5 10 0 55 O/K 3401220 220
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу (підводне фотографування)  10.09.19
16.09.19
7 Харківська
  6 2 0 2 10   3401220 70
Відновлюваний навчально-тренувальний збір (підводне орієнтування) 10.09.19
27.09.19
18 Харківська
  18 3 0 1 22   3401220 396
Кубок Європи (фінал, підводне орієнтування, ІІ ранг) 12.09.19
16.09.19
5 Фpанція
Укpаїна 8 1 0 0 9 O/K 3401220 45
Кубок світу (фінал, плавання в ластах) (ІІ ранг) 12.09.19
16.09.19
5 За ріш. міжн. Федерацій
Укpаїна 25 5 0 0 30 O/K 3401220 150
Чемпіонат світу (підводне фотографування, відкрита вода, ІІ ранг) 17.09.19
23.09.19
7 Іспанія
Укpаїна 4 1 1 0 6 O/K 3401220 42
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу (фрідайвінг)  25.09.19
01.10.19
7 За пpизначенням
  6 2 0 2 10   3401220 70
Чемпіонат світу (фрідайвінг, відкрита вода, ІІ ранг) 03.10.19
10.10.19
8 Фpанція
Укpаїна 5 1 0 0 6 O/K 3401220 48
Кубок України (фінал, підводне полювання, ІІІ ранг) 18.10.19
21.10.19
4 Черкаська
Області, спортклуби 100 10 10 0 120 O/K 3401220 480
Навчально-тренувальний збір зі спеціальної підготовки до чемпіонату Європи (підводна стрільба по мішенях) 01.11.19
07.11.19
7 Київ
  8 1 0 0 9   3401220 63
Кубок Європи (юнаки, плавання в ластах, ІІ ранг) 01.11.19
04.11.19
4 Польща
Укpаїна 15 3 0 0 18 O/K 3401220 72
Навчально-тренувальний збір із спеціальної підготовки до чемпіонату світу (плавання в ластах) 06.11.19
12.11.19
7 Харківська
  5 1 0 1 7   3401220 49
Чемпіонат Європи (підводна стрільба по мішенях, ІІ ранг) 08.11.19
11.11.19
4 Італія
Укpаїна 5 1 0 0 6 O/K 3401220 24
Чемпіонат світу (підводне фотографування, басейн, ІІ ранг) 13.11.19
18.11.19
6 Німеччина
Укpаїна 4 1 1 0 6 O/K 3401220 36
Відкритий чемпіонат Швейцарії (плавання в ластах, ІІ ранг) 21.11.19
25.11.19
5 Швейцаpія
Укpаїна 12 2 0 0 14 O/K 3401220 70
Міжнародні змагання (юнаки, плавання в ластах, ІІ ранг) 29.11.19
02.12.19
4 Угоpщина
Укpаїна 20 5 0 0 25 O/K 3401220 100
Міжнародні змагання (плавання в ластах, ІІ ранг) 01.12.19
03.12.19
3 Німеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна 20 5 0 0 25 O/K 3401220 75
Відновлюваний навчально-тренувальний збір (плавання в ластах) 06.12.19
26.12.19
21 За пpизначенням
  35 8 0 2 45   3401220 945
підводний спорт     Всього заходів:63                  

Повернутися до списку

ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку