UARU

Главная \ Про Товариство \ Дошка пошани
ПЕТРЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Директор Петропавлівського РСТК ТСО України Дніпропетровської обласної організації
ПЕТРЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Очолює навчальний заклад з 1988 року, шість разів обирався головою Петропавлівського районної організації Товариства. Освіта вища. Зарекомендував себе підготовленим, відповідальним, ініціативним керівником. Постійно піклується про комплектування навчальних груп, створення філій в інших населених пунктах, підвищення якості навчання, виконання планових завдань, удосконалення навчально-матеріальної бази, зміцнення фінансового стану навчального закладу. За останні п’ять років підготовлено 1357 водіїв транспортних засобів, отримано доходів в сумі 3 млн. 943 тисячі грн. Одним з пріоритетних завдань вважає національно-патріотичне виховання молоді, співпрацює з закладами освіти району, військкоматом, органами місцевого самоврядування. Значну увагу приділяє розвитку спортивно-технічних та військово-прикладних видів спорту: фігурне водіння автомобіля, кульова стрільба, військово-прикладне багатоборство. Щорічно серед старшокласників загальноосвітніх шкіл проводяться спартакіади. Користується повагою та авторитетом серед колективу навчального закладу, а також серед односельців. Під його керівництвом почистили річку та благоустроїли на ній пляж. Наполегливо працює над підвищенням своїх професійних знань. Нагороджений «Почесним Знаком Товариства сприяння обороні України», двічі отримував Подяку від Голови ГО «ТСО України». Ветеран Товариства сприяння обороні України.

ГАПЧУК ІННА АНАТОЛІЇВНА
Директор Бердичівського РМСТК ТСО України Житомирської обласної організації
ГАПЧУК ІННА АНАТОЛІЇВНА
Очолює спортивно-технічний клуб, у якому працювала головним бухгалтером, з 2014. Завдяки її вмілому керівництву клуб щороку має найкращі фінансові показники серед організацій ТСОУ області. Постійно оновлюється та вдосконалюється навчально-матеріальна база. У минулому році придбано легковий автомобіль і дві одиниці комп’ютерної техніки. Навчальний заклад тісно співпрацює з Бердичівським територіальним сервісним центром. Інна Гапчук – професіонал своєї справи, не лише досконало знає всі нюанси, пов’язані з підготовкою водіїв, а й володіє навичками роботи з людьми. Відмінно знає керівні документи, що регламентують навчальний процес. За трудові досягнення, успішне виконання статутних завдань Бердичівський міськрайонний СТК та Бердичівська організація ТСО України нагороджені «Почесним знаком ТСО України».
ЯНЧИК МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ
Директор Міжгірського СТК ТСО України Закарпатської обласної організації
ЯНЧИК МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ
На посаді директора з 1986 року, очолює районну організацію з 1989-го. Здібний керівник і організатор. Багато уваги приділяє патріотичному вихованню молоді, підготовці її до служби в армії, навчанню населення технічним професіям. Постійно зміцнює й удосконалює навчально-матеріальну базу, популяризує Товариство, розвиває спортивно-технічні види спорту. На базі РСТК щороку проводиться міжнародний чемпіонат «Золота осінь» з авіамодельного спорту (повітряний бій). Під його керівництвом районна організація успішно виконує статутні завдання, організація має стабільні фінансово-економічні показники. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня. 1987 року без відриву від виробництва закінчив Мукачівський кооперативний технікум, у 2009 році успішно завершив навчання в Національному університеті «Львівська політехніка». Культурна, ввічлива людина, користується авторитетом у підлеглих, колег та керівників місцевих органів влади. Хороший сім’янин.
БУГАЙЧУК ОКСАНА ВАСИЛІВНА
Заступник голови Запорізької обласної організації
.
МАНДИЧ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ
Директор Городенківського спортивно-технічного клубу ТСО України, Івано-Франківська область
МАНДИЧ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ
1984 року народження, освіта вища. В Товаристві працює викладачем з 2007 року, у 2015 році очолив СТК. За підсумками підготовки спеціалістів у 2019 році навчальний заклад зайняв перше місце серед клубів області. Член Ради Правління обласної організації. Спортсмен, неодноразовий чемпіон району з футболу. Бере активну участь у залученні молоді до спорту. Діловий, активний в роботі, користується заслуженим авторитетом в колективі.
КАЧУР ВІКТОР ВАЛЕНТИНОВИЧ
Тренер ДЮСТШ з автомодельного спорту ТСО України Київської міської організації
КАЧУР ВІКТОР ВАЛЕНТИНОВИЧ
Розпочав тренерську роботу з 1980 року у Київському ОСТК ДТС. Майстер спорту міжнародного класу України, суддя національної категорії, Президент Української федерації автомодельного спорту, член збірних команд СРСР та України з 1980 по 2012 роки. Організував та провів понад 300 змагань всеукраїнського рівня, брав участь в організації та суддівстві багатьох чемпіонатів і Кубків Європи. Команда, яку він очолював, більше 400 разів брала участь у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. Підготував 52 майстрів спорту України з автомодельного спорту. Відмінник освіти України, нагороджений медаллю Міністерства освіти і науки України «Софія Русова» за педагогічну діяльність. Слугує прикладом для колег у патріотичному вихованні учнівської молоді Київської міської організації ТСО України.
ГОРБУНЕНКО СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
Директор Таращанської автошколи ТСО України Київської обласної організації
ГОРБУНЕНКО СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
Очолює автомобільної школу з 2000 року. Працював на посадах майстра виробничого навчання водінню автомобіля, старшого майстра виробничого навчання, заступника директора. На займаних посадах зарекомендував себе відповідальним, принциповим, ініціативним працівником і керівником організації. Має достатній досвід з організації і проведення оборонно-масової, військово-патріотичної та навчальної роботи. Приділяє значну увагу вдосконаленню навчально-матеріальної бази школи та покращенню навчально-виховного процесу з підготовки кадрів робітничих професій. Користується повагою і авторитетом у керівництва районної державної адміністрації, працівників апарату обласної організації та колективу автомобільної школи. Нагороджений медаллю за вагомий внесок у військову підготовку спеціалістів Збройних Сил України.
ГОЛОЦВАН СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Директор Добровеличківського РСТК ТСО України Кіровоградської обласної організації
ГОЛОЦВАН СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Працює директором клубу з 2012 року. За період роботи в Товаристві проявив себе як кваліфікований спеціаліст та керівник. За підсумками 2020 року навчальний заклад є одним з кращих за виконанням планів підготовки водіїв, не допускає заборгованостей з відрахувань. Неодноразово відмічений Подяками Голови Товариства. Неодноразово отримував Подяки та грамоти від голови Кіровоградської ОО ТСОУ за вагомий особистий внесок в роботу по виконанню статутних завдань ТСО України. За період роботи директором значно покращив матеріально-технічну базу та збільшив кількість навчених курсантів. За характером спокійний, наполегливий. Користується повагою у підлеглих та серед колег. Має налагоджені ділові стосунки з представниками органів місцевої влади, бере активну участь в житті ТСО України.

СЕМЕНОВИЧ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ
Начальник Львівського авіаційно-спортивного клубу ТСО України
СЕМЕНОВИЧ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ
Очолює організацію з листопада 2016 року. Має звання інструктора парашутно-десантної підготовки. Постійно дбає про матеріально-технічну базу організації, забезпечив поточний ремонт будівель, всі приміщення облаштовані системою опалення, закуплена світлосигнальна система аеродрому для облаштування нічних польотів на ЗПМ «Цунів». Заступник голови, член Ради Правління Львівської обласної організації ТСО України. За чотири роки під його керівництвом парашутистами-початківцями здійснено 13 471 стрибків. Спортсмени АСК беруть активну участь у чемпіонаті України з парашутного спорту (класичний парашутизм). Згідно плану реалізації Меморандуму про співпрацю Генерального штабу ЗСУ і ГО «ТСО України» АСК забезпечує виконання військовослужбовцями 80-ї окремої штурмової бригади стрибків з парашутом на аеродромі «Цунів». Спортсмени-авіамоделісти ГО «Львівський АСК ТСО України», який очолює Семенович, постійно беруть участь в національних та міжнародних змаганнях з вільно літаючих моделей та є багаторазовими чемпіонами світу і Європи. Проводяться масові заходи, спрямовані на популяризацію авіаційних видів спорту та патріотичне виховання молоді: екскурсії та зустрічі, збори Львівського міського осередку Пласту-Національної скаутської організації України, благодійні акції для дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями «Вище неба», «Крило надії». Проводяться стрибки з парашутом курсантами Львівського ліцею ім. Героїв Крут. Нагороджений Почесною грамотою ГО «ТСО України», відзнакою Міністра оборони України, грамотами Львівської обласної організації ТСО України.
АРТЮШЕВСЬКИЙ ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Директор Первомайської автошколи ТСО України Миколаївської обласної організації
АРТЮШЕВСЬКИЙ ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Працює в автошколі з 1979 року на посадах механіка, начальника автоколони, майстра виробничого навчання, викладача, заступника директора з навчально-виробничої роботи. З 2009 року очолює навчальний заклад. Має вищу освіту за спеціальністю інженер-механік автомобілів і автогосподарства. За час роботи директором автошколи показав себе як дисциплінований працівник, надійний і кваліфікований фахівець своєї справи, відповідальний та вимогливий до себе і підлеглих. Крім своїх безпосередніх посадових обов’язків постійно виконує додаткові доручення, обраний головою Первомайської районної організації ТСО України. Вирізняється своєю доброзичливістю, чуйністю та справедливістю. У своїй роботі постійно досягає високих результатів, своїм прикладом надихає колег. За успіхи у трудовій та громадській діяльності неодноразово нагороджувався грошовими преміями, почесними грамотами обласної організації, ветеран ТСО України. В колективі користується заслуженим авторитетом, завжди прийде на допомогу і слухачам, і працівникам автошколи.
БОНДАРЕНКО РОСТИСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
Директор Біляївського спортивно-технічного клубу ТСО України, Одеська область
БОНДАРЕНКО РОСТИСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
Очолює СТК з 2011 року. Освіта вища. Клуб має стабільно високі фінансові показники, річний план виконано на 131%. Зарекомендував себе як ініціативний, вимогливий керівник, багато уваги приділяє удосконаленню матеріально-технічної бази, придбано новий навчальний легковий автомобіль і автобус. Вміло вирішує питання з підготовки кадрів робітничих професій згідно потреб району. Очолює районну організацію Товариства, проводить значну роботу з військово-патріотичного виховання молоді. Надає фінансову допомогу воїнам АТО, безкоштовно навчає їх водійській професії. Рекомендований для обрання до складу Правління ГО «ТСО України».
БОЙКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
Директор Зіньківського РСТК ТСО України Полтавської обласної організації
БОЙКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
Почала працювати в Товаристві з 2014 року головним бухгалтер навчального закладу. У 2016 році призначена на посаду директора НЗОГ «Зіньківський РСТК ТСО України», неодноразово одноголосно обиралась головою Зіньківської районної організації. Цілеспрямований керівник з активною життєвою позицією. Постійно приділяє увагу удосконаленню матеріально-технічної бази навчального закладу, системи навчання слухачів, активно впроваджує в життя завдання з національно-патріотичного виховання молоді. Член Ради Правління Полтавської обласної організації.
КОВАЛЕЦЬ АНДРІЙ МАКАРОВИЧ
Директор Рокитнівського РСТК ТСО України Рівненської обласної організації
КОВАЛЕЦЬ АНДРІЙ МАКАРОВИЧ
Працює директором клубу з 2009 року, член Правління обласної організації, голова Рокитнівської районної організації ТСО України. За період роботи проявив себе відповідальним, ініціативним та добросовісним керівником. Очолюваний ним навчальний заклад виконує поставлені завдання з підготовки кадрів робітничих професій, покращує показники господарської діяльності. Велику увагу приділяє вдосконаленню матеріально-технічної та навчально-методичної бази спортивно-технічного клубу. Заклад, який він очолює, виконує всі планові завдання з підготовки кадрів робітничих професій, фінансово-господарської діяльності. За підсумками 2020 року перевиконано річний план з підготовки водіїв транспортних засобів. Дохід від господарської діяльності складає майже півтора млн. грн., темпи росту доходів у порівнянні з минулим роком становлять 22%. У 2020 році проведено капітальний ремонт одного вантажного та двох легкових автомобілів, виконані ремонтні роботи на майданчику для практичного керування транспортними засобами різних категорій площею 0,45 га: вдосконалено покриття, відновлено всі елементи, огородження у відповідності до нових вимог з підготовки водіїв і умов здачі іспитів. Прибуток від господарської діяльності складає більше ста тисяч гривень, зросла середня заробітна плата працівників. В роботі дисциплінований, акуратний, цілеспрямований. За характером спокійний, врівноважений. Вміє знаходити компромісні рішення у складних ситуаціях, спільну мову з людьми, користується повагою і авторитетом в колективі.
МОВЧАН ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Начальник відділу апарату управління Сумської обласної організації
МОВЧАН ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Працює в системі ТСО України з 1991 року, має вищу освіту, є ветераном Товариства та членом Контрольно-ревізійної комісії ГО «ТСО України». В роботі неодноразово демонструвала вміння приймати правильні і швидкі рішення у важких ситуаціях, а також навички організаторської роботи. Проявила себе як кваліфікований спеціаліст, справжній професіонал, уміло керує довіреним їй відділом. Постійно підвищує свій професійний рівень, вивчає законодавчі та нормативні документи, відповідально ставиться до виконання покладених на неї обов’язків. Постійно прагне до професійного росту. За добросовісне відношення до роботи неодноразово заохочувалася грамотами та подяками. В колективі користується заслуженою повагою, колеги прислухаються до її думки. Комунікабельна і відкрита до людей. За час роботи впровадила конкретні пропозиції, які сприятливо вплинули на роботу організації.
КАРПІВ ОЛЕГ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Директор Бережанського спортивно-технічного клубу ТСО України, Тернопільська область
КАРПІВ ОЛЕГ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Працює з 2015 року викладачем, в 2016 призначений директором СТК. Очолює Бережанську міжрайонну організацію. Проявив себе як старанний, вимогливий, ініціативний керівник. Вміло організовує навчально-виробничий процес, багато зусиль прикладає для зміцнення матеріальної бази СТК. Тісно співпрацює з відділами і управліннями райдержадміністрації з національно-історичного, військово-патріотичного виховання молоді району, в проведенні районних змагань з технічних і прикладних видів спорту, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У 2017 році на базі СТК проведено обласні навчально-методичні збори, які підтвердили високий статус навчального закладу. Користується повагою в обласній організації серед колег і активу оборонного Товариства району.
КОРБА РОМАН ВІКТОРОВИЧ
Директор Краснокутського СТК ТСО України Харківської обласної організації
КОРБА РОМАН ВІКТОРОВИЧ
Очолює спортивно-технічний клуб ТСО з 2008 року. За цей час зарекомендував себе як ініціативний, кваліфікований, авторитетний керівник. Уміло направляє трудовий колектив на виконання завдань, які стоять перед закладом. Клуб під його керівництвом має стабільні фінансово-економічні показники. Плани підготовки спеціалістів із року в рік перевиконуються. У 2020 році план виконаний на 172%. Грамотно організовує навчально-виховний процес в клубі. Навчальна матеріально-технічна база відповідає вимогам Держстандартів. Викладач, спеціаліст вищої категорії. Користується повагою і авторитетом в колективі клубу, у громадськості району, серед керівників навчальних закладів ТСО України області.

ШЕРШУН ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ
Директор Уманської автошколи ТСО України Черкаської обласної організації
ШЕРШУН ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ
Працює в Товаристві з 1983 року викладачем, начальником Уманського районного спортивно-технічного клубу ДТСААФ. Без відриву від виробництва закінчив педагогічний інститут. З 1994 року очолює Уманську автомобільну школу ТСО України. Працюючи на різних посадах, проявив себе високопрофесійним, старанним, вимогливим до себе і своїх колег працівником. Здібний організатор та досвідчений керівник. Творчо підходить до справи, постійно виявляє ініціативу та впроваджує в практику позитивний досвід. Постійно підвищує свій професійний рівень та вчить інших. Відповідально ставиться до виконання своїх посадових обов'язків. Має високий рівень культури, хороший психолог. Уміло співпрацює з колегами, знаходить індивідуальний підхід до учнів, коректний і ввічливий у спілкуванні з ними. Має високе почуття громадянського обов'язку. Під його керівництвом у школі впроваджуються сучасні методи навчання, оновлено зміст і методичне забезпечення навчального процесу, які сприяють підвищенню якості підготовки водіїв. Значна увага приділяється військово-патріотичному вихованню молоді, традиційно проводяться автопробіги по місцях бойової слави, надається матеріальна допомога ветеранам війни та праці. За останні роки значно поліпшився естетичний вигляд автошколи. Навчально-матеріальна база одна з кращих в області. Валерій Іванович очолює міську організацію ТСО України, яка за показниками роботи посідає одне з перших місць.
12
ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку