UARU

Главная \ Про Товариство \ Дошка пошани
БІЛОКОНЕНКО ІГОР ПЕТРОВИЧ
Механік Миколаївської Зразкової автомобільної школи ТСО України
БІЛОКОНЕНКО ІГОР ПЕТРОВИЧ
На займаній посаді працює з 2021 року. Зарекомендував себе як фахівець, який знає свою справу, має необхідний об’єм знань за своєю спеціальністю і завжди в курсі останніх подій у своїй галузі. Своєчасно та якісно виконує свої посадові обов’язки. Відповідальний співробітник, націлений на відмінний результат. Йому притаманні ініціативність в роботі, оперативність у прийнятті рішень і відповідальність за їх реалізацію. Доброзичливий у стриманий, у будь-якій ситуації готовий прийти на допомогу колегам. За успіхи в трудовій діяльності неодноразово заохочувався керівництвом. Він палкий патріот своєї української землі. 2014 року пішов добровольцем до війська, у складі 19 ОМПБ виконував бойові завдання в Донецькій області. Після демобілізації у 2015 році створив і очолив ГО «Новоодеській районний союз ветеранів та учасників АТО», який плідно співпрацює з нашим обласним осередком. 25 лютого 2022 року Білоконенко вдруге пішов добровольцем до 79 ДШБ. Важке поранення зробило Ігоря Петровича інвалідом першої групи. Але він і сьогодні очолює створену ним патріотичну ветеранську організацію, разом зі своїми побратимами наближає бажану Перемогу. Незважаючи на стан здоров’я, продовжує виконувати обов’язки механіка автошколи.
БОНДАРЕНКО РОСТИСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
Директор Біляївського спортивно-технічного клубу Одеської обласної організації ТСО України
БОНДАРЕНКО РОСТИСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
СТК, який він очолює, має стабільні фінансові показники, плани підготовки щорічно перевиконуються. В грудні 2011року його призначили за сумісництвом директором Іванівського районного спортивно-технічного клубу, який тривалий час не виконував план підготовки кадрів робітничих професій. Наразі стан справ в клубі значно покращено. За дев’ять місяців 2022 року в Біляївському СТК підготовлено 854 фахівця, план виконано на 107,8%. Зарекомендував себе як грамотний спеціаліст, який вміє організувати працівників на виконання статутних завдань Товариства. Багато уваги приділяє удосконаленню матеріально-технічної бази. Придбано вантажний і легковий автомобілі, причеп, що дає можливість збільшення кількості слухачів. Вся навчальна техніка в задовільному стані, проведено ремонтні роботи в навчальних кабінетах. Під час воєнного стану надає допомогу ЗСУ, передав у користування вантажівку та причіп, надає паливо, безкоштовно навчає водійській професії вояків. Член Правління і Ради Правління обласної організації, депутат місцевої ОТГ. Очолює Біляївську районну організацію ТСО України, проводить значну роботу з військово-патріотичного виховання молоді, членів Товариства. Користується заслуженим авторитетом у керівництва Товариства і працівників організацій.
КОЛОМІЄЦЬ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
Майстер виробничого навчання водінню Житомирської автомобільної школи ТСО України
КОЛОМІЄЦЬ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
Працює в навчальному закладі з 1987 року, характеризується виключно позитивно. Дисциплінований, своєчасно виконує поставлені йому доручення. Посадові обов’язки. Виявляє ініціативу при виконанні завдань, які стоять перед автошколою. знає та відповідально їх виконує. Стриманий і ввічливий в спілкуванні, правильно реагує на критику, користується авторитетом в колективі школи та серед слухачів. Вимоги програми та методику навчання водіїв знає добре і уміло використовує в роботі. Удосконалює свої спеціальні знання та методичну майстерність, вивчає нові методичні розробки. Слухачі, яких навчає Коломієць, успішно здають екзамени з водіння автотранспортних засобів. За час роботи Коломійцю О.В. неодноразово оголошувалися подяки, він нагороджувався Грамотами автошколи, обласної організації та ТСО України. Присвоєно почесне звання «Ветеран Товариства», нагороджений «Почесним знаком ТСО України».
МЕЛЯНЧУК МИКОЛА ФЕДОРОВИЧ
Директор спортивно-технічного клубу, голова Березнівської районної організації ТСО України
МЕЛЯНЧУК МИКОЛА ФЕДОРОВИЧ
Працює з 1983 року на посаді викладача, з 1999 року очолює навчальний заклад. За період роботи показав себе наполегливим, мудрим керівником. Вмілий організатор навчально-виробничого процесу, ініціативний і принциповий. Зумів згуртувати колектив і доклав чимало особистих зусиль для стабільної роботи клубу. Фінансові показники з року в рік мають позитивну динаміку, зростає кількість підготовлених спеціалістів. Навчальний заклад виконує поставлені завдання з підготовки кадрів робітничих професій, покращує показники господарської діяльності. За підсумками роботи серед навчальних закладів Товариства області за останні п’ять років Березнівський РСТК три рази був на першому місці, а у 2020 році був визнаний кращим за підсумками роботи серед навчальних закладів ГО «ТСО України». Мелянчук М.Ф. бере активну участь в громадському житті, приділяє багато уваги виконанню статутних завдань з національно-патріотичного виховання молоді. Легко знаходить спільну з людьми, користується повагою і авторитетом в колективі і серед слухачів. Член Ради Правління обласної організації, «Ветеран Товариства», нагороджений «Почесним знаком ТСО України».
СОРОЧАН В’ЯЧЕСЛАВ ВАЛІРІЙОВИЧ
Директор районного спортивно-технічного клубу, голова Дніпровської районної організації ТСО України Дніпропетровської області
СОРОЧАН В’ЯЧЕСЛАВ ВАЛІРІЙОВИЧ
Працює в Товаристві з 2004 року, закінчив військовий інститут Національної гвардії України та інститут фахової підготовки Дніпропетровського університету економіки та права. За період роботи зарекомендував себе грамотним, ініціативним, працелюбним, вимогливим керівником, талановитим організатором, добрим господарем. Досяг значних успіхів в галузі освіти, навчанні та вихованні молодого покоління. Навчальний заклад під його керівництвом досяг значних фінансових показників. За останні три роки в навчальному закладі отримано підготовлено 1620 водіїв транспортних засобів різних категорій. Постійно піклується про розвиток та удосконалення навчально-матеріальної бази, забезпечує її раціональне використання. Здійснює контроль за дотриманням правил експлуатації навчальної техніки, профілактики дорожньо-транспортних пригод. Особливу увагу приділяє питанням оборонно-масової, військово-патріотичної та спортивної роботи серед призовної та допризовної молоді, пропаганді патріотичної діяльності Товариства. В навчальному закладі діють спортивні секції кульової стрільби, автоспорту, військово-прикладного багатоборства, велоспорту. Регулярно проводяться змагання серед слухачів РСТК та школярів загальноосвітніх закладів. Підтримує тісні взаємовідносини з місцевими органами влади, структурами освіти, керівництвом територіального сервісного центру, працівниками РТЦК та СП. Бере активну участь у суспільному житті, член Правління та Ради Правління обласної організації. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії». Ветеран ТСО України, нагороджений «Почесним Знаком Товариства сприяння обороні України». Користується повагою та авторитетом серед керівництва обласної організації ТСО України та колективу навчального закладу.
ТСО УКРАЇНИ
Товариство сприяння оборонi України
© 2007–2010 Всi права захищенi.
м Київ, проспект Перемоги 52/2
тел./ факс: (044) 456-80-11
Форма зворотнього зв'язку